Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Dzīvnieku barības koncentrātu ražošanas līnija

Jul 12, 2016


Dzīvnieku barības granulas produkta apstrāde:

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesaAnimalfeed ekstrakta koncentrāta productionlineismadeupofbelowseveralsections:

Visu veidu nodzīvnieku barības koncentrātu līnijavar pielāgot atbilstoši customerand #39; s pieprasījumu; Laipni lūdzam sazināties ar mums un konsultēt detaļas.


(1) crushingprocess
Šīs sadaļas uzdevums ir sasmalcināt tīru materiālu, mēs saņēmām pēdējā sadaļā stājas pulveris (mazāk nekā 3mm) un pēc tam pulveri piegādā uz nākamo sadaļu.

(2) sajaukšanas procesu
Šīs sadaļas uzdevums ir:
. Vienmērīgi sajauc dažādu materiālu plūsmu pilnīgu pulveris.
B. saskaņā ar noteiktu operāciju secību starp bin maisītājs, miksera un bufera nodalījuma, lai nodrošinātu nepārtrauktu darbību.

(3) pelletizingprocess

Thetaskofthissectionistopelletizethepowderfeedtorequiredsizes.

(4) dzesēšanas procesā
Pēc pelletizing procesa barības koncentrātu temperatūra ir apmēram 60/80 grādi pēc Celsija, kuru mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Dzesētāja jāizmanto pēc tam samazināt granulas uz par 3/4%,thereby padarot vieglāk glabāt granulas mitruma saturu.


(5) sijāšanas procesā
Tas ir skrīninga un klasificējot misu vai koncentrāta barību.


(6) PackingProcess

Independentpackagingsystem, iesaiņošanas, iepakošanas, piemēram, šādu, highprecision.10-50KG/soma, 800 – 1000kg maiss optionalautomatic rokasgrāmatu.


(7) elektrisko vadības sistēmu

analoga panelis ir pieņemts. Visas mašīnas var bloķētām un drošības, signalizācijas ierīce nav pieejama. Operācija ir vienkāršs un ērts