Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

8-11 tph jauda Putnkopība un lopkopības lopbarības rūpnīca ar vienu SZLH420 granulu malas komplektu

Oct 19, 2018

 

image


Mājputnu un lopkopības dzīvnieku barības definīcija:

 

Mājputni un lopkopība, parasti tiek minēti saimniecībā audzētu mājputnu un lopkopības dzīvnieku pārtikā. Tā ir sava veida parastā barība barības klasifikācijā.

 

Izejvielas:

 

Parastās izejvielas galvenokārt sastāv no kukurūzas, kviešu, tikko, auzām, sorgo, sojas pupiņu, sojas pupu miltiem, zivju miltiem, aminoskābēm, dažādām maltītēm, sūkalu pulvera, eļļas, gaļas un kaulu miltiem, graudiem, barības piedevām uc vairāk nekā desmit izejvielu šķirnes.

 

Galvenā procesa ieviešana:

 

Šīs 8-11 tph mājputnu un lopbarības dzirnavu ražotnes iezīmes ir tādas, ka sasmalcinātība ir mērena (ekrāna cauruma diametrs ir 2-4 mm), cietēšanas pakāpe ir mērena (granulu dzirnavas izmanto divkāršo kārtu), diametrs granulu izmērs ir liels (apmēram 2,5-4 mm). Šī lopbarības dzirnavu rūpnīcas jauda ir paredzēta 10 tph, izmantojot vienu slīpēšanas procesu, vienu automātisko dozēšanas procesu, vienu sajaukšanas procesu, vienu granulēšanas procesu un vienu maisīšanas procesu. Šīs līnijas kopējā jauda ir aptuveni 390 kW, darba zemes platība ir aptuveni 16 * 11 * 26 m, un atbilstošs 1tona katls. Mājputnu un lopbarības dzirnavu rūpnīcai ir kompakts dizains, saprātīga struktūra un vides aizsardzības prasības. To var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

 

Procesa plūsmas diagramma:

 

RM saņemšanas un attīrīšanas sistēma - slīpēšanas sistēma - dozēšanas un maisīšanas sistēma - granulēšanas sistēma - bagāžas sistēma - papildsistēma

 

Katra procesa ilustrācija:

 

RM saņemšanas un tīrīšanas sistēma:

Tīrīšanas sistēmas izmantošana novērš izejvielu piemaisījumus, piemēram, virves, pīles, kukurūzas vālītes uc nemagnētiskos piemaisījumus un dzelzs nagu magnētiskos piemaisījumus. Tas var nodrošināt produktu kvalitāti un turpmākās apstrādes iekārtas drošību. RM uztveršanas un iepriekšējas tīrīšanas sistēma ir sadalīta granulu granulu barošanas tīrīšanai un misu barošanas tīrīšanai.

Tīrīšanas aprīkojums: SCY80 bungu tīrītājs granulu granulu tīrīšanai ar jaudu 20-30 tph; SQLZ60X50X100 pulvera tīrītājs, ar jaudu 10-15 tph pulvera materiālu tīrīšanai.

 

Slīpēšanas sistēma:

Slīpēšanas sistēmas izmantošana palielina barības īpatnējo virsmu, kas ir piemērota dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, kā arī uzlabo izejvielu pārstrādes veiktspēju. Šī barības dzirnavu rūpnīca pieņem 2 āmuru dzirnavu komplektus. 2 āmuru dzirnavu komplekta augšdaļā ir 2 gab. Izejvielas izejvielās tiks noņemtas ar cauruļveida magnētisko ierīci, pirms tās tiek ievietotas iepriekš sasmalcinātās tvertnēs, lai nodrošinātu, ka āmura dzirnavas var droši darboties. Notīrītās izejvielas ievada āmura dzirnavu kamerā slīpēšanai. Tad sasmalcinātie materiāli tiks transportēti uz spaiņa liftu caur skrūvju konveijeru un pēc tam ar rotējošā izplatītāja palīdzību padod dozēšanas tvertnēs. Veicot transportēšanu, būs nepieciešama viena papildu sūkšanas sistēma. Tas ne tikai ietaupa enerģiju, bet arī novērš putekļu noplūdi, samazina materiāla temperatūru un uzlabo saspiešanas efektivitāti.

Smalcināšanas iekārta: Hammer Mill SFSP668 * 800 110kw ar jaudu 10-15 tph.

 

Dozēšanas un maisīšanas sistēma:

Šī dozēšanas sistēma ir izstrādāta saskaņā ar atšķirīgu barības formulu, precīza dažādu izejvielu svēršanas metode, izmantojot īpašu ierīci. Sajaukšanas sistēma, sajaucot dažādus materiālus, pēc dažādiem materiāliem sajauc dažādus materiālus. Tā ir darbība, kas padara izejvielas vienmērīgi izplatītas.

Šis process izmanto divas dozēšanas svaru komplektus, 16 gab. Dozēšanas tvertnes un manuālo pievienošanas sistēmu ar pārbaudes skalu. Kad dozēšanas un svēršanas process ir pabeigts, izejvielas sajauc maisītāju un beidzot izejvielas tiek izvadītas no ķēdes konveijera un kausa lifta.

Svēršanas iekārtas: dozēšanas skala PCS10 / PCS05, dozēšanas precizitāte 3 . Maisītājs: SHSJ2, 18,5 kw, 1000 kg vienā partijā ar jaudu 10-15 tph, sajaukšanas homogenitāte CV 5%.

 

Granulēšanas sistēma:

Granulēšanas sistēmas mērķis ir smalki sadalītus, putekļus pakļāvošus, slikti garšīgus un grūti nosūtītus barības materiālus granulu granulās, veicot karstuma, mitruma un spiediena ietekmi granulēšanas procesā. Tas var uzlabot barības garšu, samazināt barības un gaļas attiecību, samazināt barības atkritumus un samazināt vides piesārņojumu.

Šis process pieņem vienu komplektu SZLH420 granulu dzirnavas ar 2 slāņu kondicionieri. Granulu dzirnavas augšpusē ir 2 gab. Iepriekš granulētas tvertnes. Pēc granulēšanas galīgās granulas iekļūst dzesētājā, sakārtojas kārtībā, pēc tam ar spaiņu pacēlāju pārvieto uz rotējošo skrējēju sijāšanai un beidzot ieiet maisiņos, lai iepakotu. Citi atgriezīsies pie granulu dzirnaviņas vai drupinātāja mašīnas atkārtotai apstrādei.

Granulu dzirnavas: SZLH420, 110kw, jauda ir 8-11 tph.

Dzesētājs: SKLN6 ar jaudu 10-15 tph.

 

Bagāžas sistēma:

Apdares produktu iepakošanas sistēma var iedalīt divos veidos bez iepakojuma un maisiņu maisiņā. Saskaņā ar svēršanu iepakošanas operācijā, pildīšanas un iepakošanas automatizācijas pakāpi, to var iedalīt trīs tipos: manuāla soma, pusautomātiskā maisīšana un pilnībā automātiska iesaiņošana. Iepakojuma veida izvēli var noteikt saskaņā ar klientu prasībām, barības dzirnavu iekārtas lielumu un ieguldījuma lielumu.

 

Papildu sistēma:

Putekļu noņemšanas sistēma: to izmanto maisīšanas sistēmā, kas var uzlabot darba vidi darba ņēmējiem.

Eļļas pievienošanas sistēma: to parasti izmanto maisīšanas sistēmā, tā var uzlabot barības garšu.