Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

6-8tph SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnija

Oct 22, 2018

image Augstas kvalitātes sivēnu barības definīcija

Sivēnmātes barošanai ir daudz ko darīt ar tā augošo veiktspēju, tāpēc augstas kvalitātes cūku barība ir sava veida augstas klases barība, tostarp creep barība, sivēnu barība agrākā cūku stadijā. Augstas kvalitātes sivēnmātes barībai jābūt ar labu garšu un cūkgaļas izvēli, labu gremošanu un uzsūkšanos bez caurejas, augstu uzturvērtību un ražošanas ātrumu, kas nodrošina, ka pēc atšķiršanas no cūkas var strauji un vienmērīgi augt.

Izejviela:

kukurūza, ekstrudēta kukurūza, ekstrudētas sojas pupas, presēti sojas pupu milti, zivju milti, kaļķakmens, sāls un citi,

Procesa ievads:

SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijai piemīt šādas īpašības: smalki sasmalcinātas daļiņas (ekrāna cauruma diametrs ir 1-2 mm), augsta nepieciešamība pēc sacietēšanas (granulu dzirnavas pieņem dubultu kondicionētāju vai fiksatoru), zema kondicionēšanas temperatūra (pieņem sekundāro granulu zemā temperatūrā) temperatūra), neliels diametrs gatavai granulai (diametrs ap 2-3mm). Lielākā daļa izejmateriālu tiek ekstrudēti (izejvielām augsts sacietējums), tad divreiz slīpē, divas reizes sajauc un divreiz žāvē zemā temperatūrā. Šī SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijas produkcija ir izstrādāta kā 6-8 t / h jauda, ar vienu slīpēšanas līniju, vienu partijas un maisīšanas līniju, vienu paplašinošu līniju, vienu granulēšanas līniju un maisiņu līniju. kopējā jauda būs 725KW, ražošanas platība: 19x17,5x29m, atbilstošais 1T katls. SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līniju raksturo kompakts dizains un saprātīga struktūra, kā arī vides aizsardzības prasību apmierināšana, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

 

Tehnoloģisko procesu diagramma:

RM uztveršanas un tīrīšanas process --- slīpēšanas process --- partijas un sajaukšanas process - paplašināšanas process - otrais slīpēšanas process - otrais sajaukšanas process - hipotermijas granulēšanas process - maisīšanas process

 

RM saņemšanas un tīrīšanas process:

Tīrīšanai ir nozīme, lai novērstu piemaisījumus no izejvielām, tostarp lieliem piemaisījumiem, ne-magnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, virvēm, mizām un kukurūzas vālīšiem, un magnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, dzelzs nagiem. Tas nodrošinās produktu kvalitāti un turpmākās apstrādes iekārtas drošību. SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijas tīrīšanas process ietver granulas, kas saņem tīrīšanu un pulvera tīrīšanu.

tīrītājs: granulu sagatavotājs SCY80, izeja 20-30 t / h, pulvera tīrītājs SQLZ60X50X100, izeja 10-15 t / h

Slīpēšanas process:

Slīpēšanas sekcijas mērķis ir palielināt barības īpatnējo virsmu, kas ir labvēlīga dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, uzlabojot materiālu apstrādes veiktspēju. Kā augstas prasības sasmalcinātas augstas kvalitātes cūku barības materiāla smalkumam un vienīgajam āmura dzirnavām šī SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijā ir jāveic gan pirmā slīpēšana, gan otrā slīpēšana, tāpēc tiek izmantots lielas jaudas āmurs. . virs āmura dzirnavām ir uzstādīta divas iepriekš smalcināšanas tvertnes. Lai pārliecinātos, ka āmura dzirnavas ir drošas, izejvielai ir jānoņem piemaisījumi, izmantojot magnētisko ierīci. Notīrītais materiāls tiks sasmalcināts uz slīpēšanas tvertni. Pēc slīpēšanas materiāls tiks transportēts uz spaiņu liftu ar skrūvju konveijeru, pēc tam ar sadales ierīces palīdzību nokļūst dozēšanas tvertnēs. transportējot ar skrūvju konveijeri, tiek izmantota arī papildu sūkšanas sistēma, lai taupītu enerģiju, novērstu putekļus un samazinātu materiāla temperatūru un uzlabotu slīpēšanas efektivitāti.

Slīpēšanas mašīna: āmura dzirnaviņas: SFSP668 * 1000,160KW, jauda 8-10 t / h

 

Partijas un maisīšanas process:

partijas sagatavošanas process ir process, ar kuru precīzi nosver dažādus materiālus, izmantojot konkrētu ierīci saskaņā ar atšķirīgo dzīvnieku formulu, lai atbilstu uzturvērtības prasībām. Sajaukšana ir process, kurā barībā izmantojamās izejvielas savstarpēji saplūst, lai tās pēc sadalīšanas būtu viendabīgas. SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijas partijas sagatavošanas un sajaukšanas procesā tiek izmantotas divas partijas skalas ar 18 dozēšanas tvertnēm, piedevas tiek pievienotas manuāli. Materiālu sajauc vienā maisītājā pēc partijas, pēc tam izkrauj ķēdes konveijera un kausa lifta.

Svēršanas mašīna: partijas mērogs PCS10 / PCS05, automātiskā svēršanas precizitāte≤3 ‰.

sajaukšanas mašīna: maisītājs SHSJ2,18.5kw, 1000kg / P, izeja: 10-13t / h, homogenitāte CV≤5%

 

Paplašināšanās process:

izejmateriāls tiks izspiests un paplašināts, otrās partijas laikā pēc paplašināšanas pievieno jutīgu krājumu, pēc tam padara granulu zemā temperatūrā, tādējādi samazinot jutīgu elementu zudumu. Paplašinātais materiāls kā formula tiek transportēts uz dozēšanas tvertni pēc konveijera pēc dzesēšanas un otrās slīpēšanas. Šī procesa lielākā priekšrocība ir tā, ka tā spēj uzturēt lielāko uzturu, samazinot zaudējumus jutīgiem krājumiem. augsta cietes želatizācija, augsts gremošanas process pēc sivēnu lietošanas. viegli pielāgot formulu. augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas un izmantošanas efektivitātes uzlabošana.

paplašinātājs: SPZS180,110KW, izeja: 6-8 t / h (partijas padeve)


Granulēšanas process:

granulēšanas mērķis ir izmantot siltumu, mitrumu un spiedienu granulēšanas procesā, lai granulētu barību, kas var būt vaļīga, viegli putekļiem, ar sliktu garšu un grūti transportējama, tad barība varētu būt labāka garša, zemāka barības konversijas likmi, samazināt barības atkritumus un vides piesārņojumu. Šajā 6-8tph SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijas procesā mēs izmantojam dubulto kondicionieru granulu dzirnaviņas, divas granulu tvertnes ir novietotas virs granulu dzirnavām. Gatavās granulas nonāks dzesētājā (tā kā barība nav sasmalcināta, tāpēc nav vajadzīgs cūkas barības avots), pēc tam nonākot rotācijas skenerī, lai pārvietotos pa kausa liftu, visbeidzot, gatavais produkts tiek iepakots maisiņos.

granulēšanas iekārta: granulu dzirnaviņas SZLH420 ar 110KW, izejas padeve: 6-8 t / h. Dzesēšanas iekārta: SKLN6 ar 1,1 + 1,5KW, tilpums 6m3, izeja 10-15T / H

 

Maisīšanas process:

Gatavām granulām vai acu padevei, kas ir gatavas SZLH420 augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnijas tvertnēs, daļa, kas jāiepako, tiks iesaiņota ar automātisko maisiņu skalu, citi tiks transportēti ar beramkravu.

Iepakošanas mašīna: jostu iesaiņošanas skala, jauda 20-50 kg uz maisu, 6-8 soma minūtē.

Papildu sistēma:

augstas kvalitātes sivēnu barības ražošanas līnija pieņem putekļu savākšanas sistēmu maisīšanas procesā, lai uzlabotu darba stāvokli, eļļas pievienošanas sistēma parasti tiek pievienota maisīšanas sistēmā, lai uzlabotu barības garšu.