Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

500t Bolted asamblejas cinkotu graudu bunkura cenu pārdošanai

Sep 19, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.


Graudu bunkura iesteidzās asamblejas funkcijas

1. tērauda loksnes izmanto augstas kvalitātes cinkota lokšņu, visas detaļas ir standarta daļas, stingri ievērot attiecīgās valsts standartus Šilo, izgatavošanu un uzstādīšanu.

2. viegla uzstādīšana, zems investīciju

3. tvertnes augstums, diametrs var būt plašu izvēli, divu pozīciju telpas divos torņos varētu mazāk par 80cm, mazāk zemes nodarbošanās, nu-pielāgot, maksimāli var līdz 15000tons/skābbarības novietnes,

4, parastos lietošanas apstākļos, ja graudu noliktava temperatūras celšanās o kritiskā punkta sakarā ar augstāku mitruma saturu, temperatūra un uzraudzības sistēma būs skaņu un gaismas signāla laiku un pateikt, tur draud briesmas, dažviet graudu un jābūt ventilācijas un dzesēšanas

5 tvertnes diametrs no 2,7 m - 32 m. Asamblejas tērauda tvertnes plaši izmanto labību un eļļu, ķīmiskās vielas, alus, zāles, pārtiku, cements, ogles un citās nozarēs.


FDSP uzglabāšanas tvertnes priekšrocības:

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

Radies vispārīgs priekšstats par cenu 500t Šilo


Aizjūras pieskrūvē asamblejas graudu tvertnes uzstādīšana