Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

5000 tonnu Gofrētas tērauda tvertnes ar betona foundation

Sep 19, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun zinātnes andamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR. FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.


5000 tonnu Gofrētas tērauda tvertnes ar betona foundationSilo projektu:


3D rasējums 5000 tonnu Gofrētas tērauda tvertnes ar betona pamata:Produkta apraksts 5000 tonnu Gofrētas tērauda tvertnes ar betona pamata:

Gofrētas tērauda tvertnes jumtu:

Rievotas tērauda siloroof veido ofradiated staru, jumta segumu valdes, spraiguma gredzens, ventilatora liekšķere, jumta KLP utt.

Gofrētas tērauda Šilo struktūra:

Ietver thewall plate, kolonnas, Šilo durvis, durvju platformu, kāpnes u.c..

(1 sienas plāksni

Mūsu tērauda ir karsti cinkots, kas padara izturīgas un ūdensizturīgu. Mūsu papildu skrūves ar sfērisko mazgātāju un pretojoties valkāt gumijas tiek izmantoti, lai nodrošina hermētiskumu un izmantojot periodu.

(2) kolonnas

Kolonnas, ko Z-bārs, tiek izmantota, lai nostiprinātu Šilo struktūra. Tas ir saistīts ar sadales paneļiem.

(3) durvis un durvju platforma silo

Ir inspekcijas durvis un kāpnes un ārpus rievotas tērauda tvertnes par nelobītiem storagebody. Tas ir ērti un pieejami par jebkuru apkopes darbus.