Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

5 ton Per Hour koksnes ekstrakta koncentrāta Line Sale

Aug 29, 2016

Granulēšanasir process, kas materiasl ir pārvērtusies mazo sauso granulu. Tai ir plaša lietojumprogrammu diapazona, un tas ir visbiežāk izmantotās rūpniecisks process visā pasaulē, redzējis everywehere no augiem, kas padara atkritumu woodto otrreizējās pārstrādes iekārtu pārstrādes materiālus atkārtotai. Šo procesu parasti panāk ar specializēto mašīnu sauc apelletizer, kas var darboties dažādos veidos, denepending uz materiāliem, kas tiek pārveidota.

Degvielu var pelletized kā labi. lūžņu koksnes un papīra produktu pārvērtās granulas sadedzina krāsnis un citas degvielas tyeps var pārdot arī šādā veidā. Pelletization kurināmais ir populārs veids, kā nodrošināt, ka lieko materiasl nav wated, bet drīzāk pārpakoja tādā veidā, kas padara to izmantojamu. tas ir enviromentally draudzīgi papildus izmaksu efektīvu, bijušais atmest pārvēršas balues posteni.
Pilnīga granulu līnija

: Ja jūsu izejvielas koksnes apaļkoku, dūre solis būtu izmantot koksnes chipper simpātiju koka baļķi 1 20mm diametra tyep materiālos, pirms pieņemat koncentrāta. Izmantojot koksnes chipper lai apspiestu koksnes piesakās koka skaidas pirmo reizi, tad āmuru mill piemēros simpātiju koka skaidas vērā tipa skaidām.

B: 5t/h kokskaidu granulu ražošanas līnijas žāvēšanas nozarē: rotācijas cilindra žāvētājs ir nepieciešams, lai jūs, ja izejvielu mitrums ir lielāks par 20 % pirms granulēšanas. Ja MC ir zem 10 %, tad jāpievieno maz izšķērdētājs.

C A skrošu dzirnavas ir galveno mašīnu pilnu 2 ton per hour kokskaidu granulu ražošanas līnijas, arī granulu preses mašīna sauc, tas tiek izmantots simpātiju pulvera formu zāģskaidu granulas vērā. Granulu mašīnu atšķirībā no hammermill, ka tie combinesmall materaisl vērā lielas granulas.

D. 2 tonnu kokskaidu granulu rindā stundu dzesēšanas nozarē: granulas, temperatūra ir ļoti augsta pēc iznākt no granulēšanas procesā, var sasniegt 60-80 grādu. Koksnes granulas mitrums ir aptuveni 15 %, tāpēc lietosim dzesētāju samazināt tās mitruma zem 10 %.
Par FDSP pakalpojumu

Kā profesionālu un pieredzējušu piegādātāja pagrieziena atslēgas projektu Ķīnā, mums ir iespēja

lai sniegtu pilnu pakalpojumu klientiem:

1. pilnīgu projekta

2. iekārtu izgatavošanu un projekta inženierija

3. mašīnas piegāde uz vietām pasaulē lielāko

4. augu, uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā pakalpojumu

5. personāla apmācība un projekta vadības

6. rezerves daļu piegādes un mūža konsultāciju pakalpojumu

7. iespējama finanšu un banku pakalpojumi dažos projektos