Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

4-6T Pellet barības ražošanas līniju

Oct 09, 2016

Darba Process

Saspiešanas procesā-āmuru mill

Barību, pārstrādes procesā var būt vairākas sastāvdaļas, kas prasa dažas apstrādes veida. Šīs barības sastāvdaļu iekļaut rupjiem labības graudi, kukurūza, kas prasa daļiņu lieluma samazināšanu, kas uzlabos sastāvdaļas sniegumu un palielinātu uzturvērtība. Hengmuhammer millis nespēja radīt plašu daļiņu izmēriem, tas strādā ar jebkādu irdenu materiālu un šķiedras un ļoti viegli izmantot. Tā tiek izmantota smalcināšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua feed mills.

Maisīšanas procesā – barības maisītājs

Efektīvi sajaukšanu, ir galvenais, lai laba barības ražošanas. Plūsmas nebūs līdzsvarots sastāvs, tāpēc pirms granulēšanas procesā labi jāsajauc. Hengmu horizontalfeed mixeris mehāniskiem līdzekļiem to panākt. Tas sastāv no vairākiem airi vai metāla lentes asmeņiem, kas uzmontētas uz horizontālo rotora ietvaros pusapaļas sile. Asmeņi pārvietot materiālus no viena gala maisītājs uz otru, akrobātika, tā kā tas iet. To var sajaukt slapjo sastāvdaļu vai mitrās un sausās materiālus, kā arī sausās sastāvdaļas maisīšanas maisījumu.

Granulēšanas procesā-Feed Pellet mill

Granulēšanas ir galveno procesu kvalitatīvu dzīvnieku barības ražošanai kā tas nodrošina, ka barības sastāvā ir pareizā daudzumā par visu, ko ēst. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās kā metāls, sabojāt mirst un rullīši kokskaidu granulu pieņem anā, tāpēc mēs aprīkots demagnetizer, lai atbrīvotos no piemaisījumiem. Katru kumosu no koncentrāta, ko ourpellet millwill ir pašu izstrādāta formulēšanā nodrošināt akciju ir lopbarības, kā paredzēts.

Dzesēšanas un skrīninga procesa

Dzesēšanas un skrīninga procesa PeFeatures no barības koncentrātu ražošanas Linellets no koncentrāta dzirnavas var iziet līdz 88° C temperatūrā un 17 – 18 % mitruma. Granulu temperatūrai jābūt ātri veikt 10-12 % mitruma līmeni pazeminātu vai mazāk par pareizu uzglabāšanu un apstrādi. Granulu tādēļ atdzesēts un žāvē. Mūsu dzesētājs pieņemt counter-plūsmu dzesēšanas principu, granulu atdzisis, pilnībā un vienlīdzīgi. Granulas, pēc atdzesēšanas nav augstāks par istabas temperatūru + 3 temperatūra-5 grādu.


6t/4h iezīmes barības koncentrātu ražošanas līnija

1. mēs ražojam dzīvnieku granulu izgatavošanas līnija mašīnas, visas mašīnas ieguva CE, ISO9001 augstas kvalitātes sertifikāts.
2. dzīvnieku barības ražošanas līniju mājputnu, barības ražošanas līnija padara 2-8 mm diametrā dzīvnieku barības granulas. piemēram, 2-4mm diametra cāli barības granulas, pīle barības pellets.1.5 - 3mmpellet millzivju barības granulas un cūku barības granulas, 2-5mm trušu barības granulas, 4-8mm liellopu vai aitu barības granulas, pēdējā koncentrāta garumu var koriģēt.
3. mēs izstrādās pilnu granulu ražošanas līnijas plūsmas diagrammu izejvielas raksturu un īpašās prasības.
4. dzīvnieku barības ražošanas līniju/mājputnu barības ražošanas līniju var dot lielu spiedienu starp veltņiem un gredzenu mirt, graudaugu materiāli šādu
piemēram, soja, kukurūza, labības e.c.t, mums jānodrošina labas kvalitātes granulveida nogulšņu preses.
5. Ja dzīvnieku barības ražošanas līniju/mājputnu barības ražošanas līnijas galvenajiem koncentrāta mašīna darbojas, rullīšu montēt veic rotācijas un zvana mirst
uzturēt stabilu, šādā veidā ražotu granulas ar lielu spiedienu, arī tas ietver padevi un kondicionieri, padeve var pielāgot barības materiāliem ātrums un kondicionieri pievieno tvaiku vai ūdeni mīkstina materiālus, padarot materiāli pilnībā sacietējis.