Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

5t/4h kokskaidu granulu Turn-key Project

Jul 22, 2016Lauksaimniecības mašīnu 5t/4h kokskaidu granulu pagrieziena atslēgas projekta procesu:Lauksaimniecības mašīnu 5t/4h kokskaidu granulu pagrieziena atslēgas projektu pieteikumu:

koksnes atkritumus, kukurūzas, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu, rīsu stiebru, bagasse, biomasas atkritumi, kokvilnas kātiņa, zemesriekstu čaumalu, bambusa, kokosriekstu čaumalu, filiāle, siena, lopbarības, koksnes milti un redzēju putekļu, eikalipta, priede, bērzs, augļu papeles, bambusa, organisko mēslojumu, organisko mēslu, zirgu mēslus, govs mēsli, dzīvnieku barībā, mājputnu barības, trušu barības, zivju barību, un tā tālāk.

(1) kokskaidu granulu tehnoloģiju programmas (mežsaimniecības atkritumus)

(2) salmi, granulētas procesu (kviešu salmi, kukurūzas stublāji, rīsu stiebru)

(3) lopbarības daļiņas un briketēšanas procesu (miežu, lucernas zāles Pennisetum)

(4) dzīvnieku atkritumu apstrādes procesu (vistu mēsli, cūku mēsli)

(5) atkritumu apstrādes procesu shēmu (CSA - mēslojums)Lauksaimniecības mašīnu 5t/4h kokskaidu granulu pagrieziena atslēgas projektu līdzekļi

1.High precizitāte sarežģīts spirālveida pieņemts tiešās pārraides, kas nodrošina augstāku transmisijas lietderības koeficientu.

2 vārpsta un conjoined dobu vārpstas ir izgatavoti no Vācijas ievesto strukturālo leģētā tērauda ūdens kalšanas, grūts pagrieziena termiskai apstrādei un accurat slīpēšanas, ar saprātīgu struktūru un vienotu cietības izmaiņas, kas uzlabo rezistenci nogurums un valkāt sastāvdaļu pretestību un nodrošina uzticamu un drošāku darbību.

3 Ministru kabineta lieldatoru ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda, precision lejot uiform biezums un kompaktu struktūru, kas nodrošina spēcīgāku atbalstu normālai darbībai.

4.Japanese importē precīzijas gultņus, kā arī ASV importēti nodilumu izturīga karstumizturīga fluororubber naftas zīmogs tiek lietoti transmisijas daļā un turklāt eļļošanas eļļas atgriešanas sistēmas ir īpaši piebilda, ar cirkulējošo dzesēšanas ķēdes eļļa un taimera naftas plūsmu eļļošana, kas nodrošina gultņus ieeļļot pilnībā un operāciju pieēdināt un uzticamu.

5.High kvalitātes kluss gultņi ar ilgāku lietošanas ilgums un drošākas braukšanas veiktspēja tiek lietoti kopā ar plānas eļļas cirkulācijas dzesēšanas eļļot un drošu un uzticamu darbību.

6. gredzena die ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda augstas hromniķeļa tērauds naudas sodu procesā ar saprātīgu unikālo kompresijas pakāpe un labāku kvalitāti, ilgāk pakalpojumu un zemākas ražošanas izmaksas.