Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

3-6TPH Ekstrudējošā ūdens padeves rūpnīca

Oct 24, 2018

Aqua ekstrudēšanas plūsmas definīcija:

Ekstrudēšanas barības ražošana ar ekstrūzijas tehnoloģiju ir kļuvusi par tendenci ūdens barības apstrādes tehnoloģijā. Ekstrudera mašīnas unikālā funkcija ir mainīt barības svaru, padarīt peldošu, lēni grimstošu un nogremdētu ekstrudētu zivju barību. Peldošā zivju barība ne tikai var uzlabot barības efektivitāti, bet ir svarīgi, ka lauksaimnieks var redzēt zivju ēšanas situāciju, kas var novērst pārmērīgu un samazināt barības atkritumus.

 

Izejvielas:

Peldošās zivju barības galvenās izejvielas ir olbaltumvielas, kas sastāv no graudiem, maizes miltiem, rīsu klijām, klijām, asins miltiem, eļļas, antibiotikām, vitamīniem utt.

 

Galvenā procesa ieviešana:

Zivju barības ekstrudēšanas īpašības ir tādas, ka sasmalcinātība ir neliela (apmēram 60–100 acu), augsts konservēšanas pakāpe ar augstu eļļas saturu (degvielas uzpildes veids ir maisītāja, ekstrudera un trīs veidu pārklājuma kombinācija), diametrs granulu izmērs ir liels (apmēram 0,6-20 mm). Šī ekstrudējošā zivju barības ražotnes jauda ir paredzēta 3 tph, pieņemot vienu slīpēšanas procesu, pirmo dozēšanas un maisīšanas procesu, vienu pulverizēšanas sistēmu, otru sajaukšanas procesu, vienu ekstrudēšanas procesu, vienu pārklāšanas un maisīšanas procesu. Šīs līnijas kopējā jauda ir aptuveni 450 kw, darba zemes platība ir aptuveni 30 * 24 * 30 m, un atbilstošais 1tona katls 3-6tph ekstrudējošā ūdens padeves dzirnavu rūpnīca ir kompakta konstrukcija, saprātīga struktūra un atbilst vides aizsardzības prasībām. To var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

 

Procesa plūsmas diagramma:

RM saņemšanas un attīrīšanas sistēma - slīpēšanas sistēma - pirmā dozēšanas un maisīšanas sistēma - pulverizēšanas sistēma - otrā sajaukšanas sistēma - ekstrudēšanas sistēma - pārklāšanas un maisīšanas sistēma

 

Katra procesa ilustrācija:

RM saņemšanas un tīrīšanas sistēma:

Tīrīšanas sistēmas izmantošana novērš izejvielu piemaisījumus, piemēram, virves, pīles, kukurūzas vālītes uc nemagnētiskos piemaisījumus un dzelzs nagu magnētiskos piemaisījumus. Tas var nodrošināt produktu kvalitāti un turpmākās apstrādes iekārtas drošību. 3-6tph ekstrudēšanas ūdens padeves rūpnīcu RM uztveršanas un iepriekšējas tīrīšanas sistēma ir sadalīta granulu granulu barošanas tīrīšanai un misu barošanas tīrīšanai.

Tīrīšanas aprīkojums: SCY80 bungu tīrītājs ar 20-30tph jaudu; SQLZ60X50X100 pulvera tīrītājs ar jaudu 10-15 tph.

 

Slīpēšanas sistēma:

Slīpēšanas sistēmas izmantošana palielina barības īpatnējo virsmu, kas ir piemērota dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, kā arī uzlabo izejvielu pārstrādes veiktspēju. Šis process izmanto vienu komplektu āmura dzirnavas. Āmura dzirnavas augšdaļā ir 2 gab. Izejvielas izejvielās tiks noņemtas ar cauruļveida magnētisko ierīci, pirms tās tiek ievietotas iepriekš sasmalcinātās tvertnēs, lai nodrošinātu, ka āmura dzirnavas var droši darboties. Notīrītās izejvielas ievada āmura dzirnavu kamerā slīpēšanai. Tad sasmalcinātie materiāli tiks transportēti uz spaiņa liftu caur skrūvju konveijeru un pēc tam ar rotējošā izplatītāja palīdzību padod dozēšanas tvertnēs. Veicot transportēšanu, būs nepieciešama viena papildu sūkšanas sistēma. Tas ne tikai ietaupa enerģiju, bet arī novērš putekļu noplūdi, samazina materiāla temperatūru un uzlabo saspiešanas efektivitāti.

Smalcināšanas iekārta: āmura dzirnavas SFSP668 * 600 capacity55kw, ar jaudu 5-7tph.

 

Pirmā dozēšanas un maisīšanas sistēma:

Šī dozēšanas sistēma ir izstrādāta saskaņā ar atšķirīgu barības formulu, precīza dažādu izejvielu svēršanas metode, izmantojot īpašu ierīci. Sajaukšanas sistēma, sajaucot dažādus materiālus, pēc dažādiem materiāliem sajauc dažādus materiālus. Tā ir darbība, kas padara izejvielas vienmērīgi izplatītas.

Šajā procesā izmanto vienu dozēšanas skalu, 10 gab. Dozēšanas tvertnes. Mikroelementi tiks pievienoti manuāli. Kad dozēšanas un svēršanas process ir pabeigts, izejvielas sajauc maisītāju un beidzot izejvielas tiek izvadītas no ķēdes konveijera un kausa lifta.

Svēršanas iekārtas: dozēšanas skala PCS10, dozēšanas precizitāte≤3 ‰. Maisītājs: SHSJ2, 18,5 kw, 1000 kg partijā, jauda 8-10 tph, sajaukšanas homogenitāte CV≤5%.

 

Pulverizēšanas sistēma:

Sakarā ar ūdens barības un citu īpašo barību attīstību, bija nepieciešama smalkāka smalcināšanas daļiņu izmērs, un parasti vajadzīgais slīpēšanas daļiņu izmērs ir aptuveni 60-120 acu. Tomēr normāla āmura dzirnaviņas nevar izpildīt šo prasību, tad tika izveidots vertikālais pulverizators. Peldošā akvakultūras rūpnīca izmanto vienu vertikālu pulverizatoru, kas izmanto gaisa transportēšanas izlādi, saskaņotu ciklonu, pulsa filtru. Slīpēšanas smalkumu var pārskatīt atbilstoši klienta prasībām.

Pulverizatora mašīna: SWFL130, 160 + 15 + 2.2KW, ar jaudu 3-6tph.

 

Otrā maisīšanas sistēma:

Šis process sajauc mikroelementus un izejvielas, kas izplūst no pulverizatora. Tajā ir četras dozēšanas tvertnes, viens maisītājs un manuāli pievienots caurums.

Sajaukšanas iekārta: maisītājs SHSJ2, 18,5 kw, 1000 kg uz partiju, jauda 6-8tph, sajaukšanas homogenitāte CV≤5%.

 

Ekstrudēšanas sistēma:

Ekstrudētā barība ir paredzēta, lai pēc nepārtrauktas sajaukšanas, kondicionēšanas un uzsildīšanas, spiediena, ekstrūzijas no cauruma, pēkšņas spiediena samazināšanas un sagriešanas granulās, žāvēšanas, dzesēšanas procesā padodot pulvera barības izejvielas (ieskaitot cieti vai proteīnu). . Tādējādi iegūstot augsto poraino granulu padevi.

Šis 3-6tph ekstrudēšanas ūdens barības dzirnavu rūpnīca pieņem vienu komplektu viena skrūve ekstrudera mašīna. Ekstrudera mašīnas augšpusē ir uzstādīta viena pirms ekstrūzijas tvertne. Ekstrudēto materiālu augstais mitrums tiek transportēts uz lentes žāvētāju, lai samazinātu mitrumu, un visbeidzot iet cauri nākamajam procesam.

Ekstrudēšanas iekārtas: SPHS165, 2.2 + 18.5 + 160 + 5.5kw ar 3-6tph jaudu (balstoties uz 1,0-4,0 mm caurumu diametru).

Žāvēšanas iekārta: SHGW240X2-6, 0.55 + 1.5 * 2 + 7.5 * 8 + 0.55kw ar jaudu 4-6tph.

 

Pārklājuma un maisiņu sistēma:

Pēcklāšanas sistēma sadarbojas ar dažām barības sastāvdaļām, kas pārstrādes laikā ir pakļautas zudumiem vai bojājumiem, un pievienojot tās vēlākam procesam noteiktā veidā. Tā ir metode šo sastāvdaļu aizsardzībai pret zudumiem vai bojājumiem. Tā arī atrisināja nepietiekamas naftas pievienošanas problēmu, jo tā

agrīnā stadijā pievienotā naftas daudzums nedrīkst būt pārāk liels. Smidzināmajai barībai ir ne tikai labs izskats, bet arī laba garša un spēcīga uzturs. Par to, vai materiāli tiek izsmidzināti vai nē, lemj klients. Sakarā ar ekstrudēto granulu augsto temperatūru, tas ir jāatdzesē un visbeidzot jāiepako maisos vai jāiepako iepakojumā.

Pārklāšanas mašīna: SYPG1000, 2.2kw, ar jaudu 4-6T / H.
Dzesēšanas iekārta: SKLB4,1.1 + 1.5kw, jauda ir 4 m³ un 3-7 sph.

Maisīšanas mašīna: izmantojiet SDBLY-K granulu maisiņu skalu, ar iepakojuma specifikāciju 20-50 kg uz maisu, 6-8 maisiņus minūtē.

 

Papildu sistēma:

Putekļu noņemšanas sistēma: to izmanto maisīšanas sistēmā, kas var uzlabot darba vidi darba ņēmējiem.

Eļļas pievienošanas sistēma un ūdens pievienošanas sistēma: tā var uzlabot barības garšu.