Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

2016 dzīvnieku barības koncentrātu ražošanas līnija

Sep 27, 2016

Produkta līdzeklim barības koncentrātu ražošanas līnijas:

  1. Šīs barības mašīna ir galvenās iekārtas ražošanai granulu padevi ar lieljaudas, labu sniegumu, zems enerģijas patēriņš, zems trokšņa un skaistu izskatu rakstzīmes.

  2. Tas ir ideāls iekārtām nospiežot koncentrāta barība mājputniem, lopu un zivju. 1987. gadā ar skrošu dzirnavas ir piešķirts ministriju un provinču augstas kvalitātes produkta nosaukums.

  3. Barošanas sistēma pieņem bezsoļu ātruma, mainot motoru vadības, pielāgot ātrumu, kad ērti un droši veikt barības koncentrātu pulvera.

  4. Sistēma varētu aprīkot ar mikrodatoru automātiskās vadības sistēma pielāgo barības daudzumu un droseles plūsma automātiski, veikt skrošu dzirnavas labākā darba stāvoklī visu laiku.


Feedprocessing flowwith barības koncentrātu ražošanas līnijas:

Samīcīt barības
2.1.1.squat tvertnes izejvielas un malšanas sistēmai
Piemēram sojas pupiņas tiek glabāti ar lielu daudzumu un glabāšanas piegādā kravas automašīnas. Āmurs sistēma frēzēšanas sojas pupiņas izmēra samazināšanai pirms transportēšanas izejviela silosā atradīsies šeit.
2.1.2.RAW materiāla tvertnes un ieplūdes sistēmu
Kukurūzas, sojas pupas, rīsu un citu makro sastāvdaļas uzglabā un aizvesti uz atsevišķiem bunkurā.
2.1.3.Dosing un svēršana
Sastāvdaļa ir gatava ar dozēšanu un svēršanas sistēmu. Viena vai vairāku atsevišķu svēršanas sistēmu var uzstādīt uz makro - un mikro-sastāvdaļu. Ar svēršanas, tajā pašā laikā vairāki piltuves, cikla laiku saīsina sagatavot partiju. Partiju daudzums būs vienāda pirmo mikseri, kas sekoja nākamās kārtas lielumu.
2.1.4.Milling (vilkšana) vai slīpēšana sistēma un vispirms maisītājs

Slīpēšanas seko soda sasmalcina materiāls neatbilst daļiņu lieluma kritērijam. Maisītāji ar izmērītā šķidruma, tauku vai pievienots melases ir novadīt samaļ smalka pulvera veidā.
2.1.5.finished produkta
Arī jauktās misu tagad ir vērsta uz gatavo produktu tvertņu iepakošanas vai aizraujas ar autokrāvēju bulks.
2.2 granulu padevi
Kopīgi ar misu barību sagatavo kā visas ražošanas darbības un vairāki papildu pasākumus, kas vajadzīgi.
2.2.1.pre-Conditioning un granulētas sistēma


Kad sagatavots labi jaukto misu, tas tiek ievadīts pirms kondicionētājs, kur ūdens un tvaika ir siltuma apstrādātas misu nogalināt salmonellas un dod ievērojami samazināt baktēriju misu barības. Pēc tam ar skrošu dzirnavas ir zirnīšu misu barību.
2.2.2.Cooler


Granulas temperatūras atdzesēts gan pretplūsmas dzesētājs sietu un galaprodukta nodalījumus granulas vesti caur sietu noņemt piemaisījumu un deformēto granulas. Naudas sodi un deformēto granulas tiek pārstrādāti atpakaļ uz nodalījumiem pirms skrošu dzirnavas. Izsijāto koncentrātu ar dažāda lieluma tiek glabātas atsevišķus nodalījumus.
2.2.3.finished produkta
Granulas ir maisos ar automātiskās iepakošanas sistēmu vai aizraujas ar autokrāvēju bulks.
2.2.4.crumbled, barības


Crumbler izmanto pēc vēsāka. Un sabruka visas plūsmas iet caur sietu pirms glabāšanas galaprodukta nodalījumos. Crumbler samazināt granulas ar veltņa atstarpes regulēšana.
2.2.5.tips, granulētas vistu barībai
Vistas barība satur lielu daudzumu graudu, un tas nozīmē, ka augstas koncentrācijas fiber. Labas kvalitātes pirmapstrādes ir galvenais panākumu pieņemšanas vistas granulu padevi. Pietiekami daudz tiešu andindirect tvaika siltuma avota un mitruma būs mīkstina misu ar lielu elastību. Gelatinized cietes ir ideāls stiprinājumu uz formas granulas. Pārāk daudz tauku sastāvā pievienotās radīs lielu daudzumu naudas sodu veidošanās laikā granulas. Ir ierosināts pievienot maisītāju 1 % tauku, un tas būs zemāks dies nodilumu un uzlabo caurlaidspējas pellet Mill. Jebkuru papildu tauku ir ierosināts, lai vienmērīgi apsmidzina ar granulām, tauku saturu un granulu virsmas kvalitātes uzlabošanai.