Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

2016 3000 tonnu kviešu uzglabāšanas sistēmu /Silo projekts

Oct 11, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co, Ltdis profesionāls ražotājs druva tērauda tvertnes un tās atbilstošs aprīkojums. Aprīkots ar modernu aprīkojumu, ritošo un caurumošanas pilnu ražošanas līniju var datorizēt. Ar savu augstu precizitāti un viegla uzstādīšana, ir uzlaboti produktu uzticamību un kvalitāti.

FDSPAssembly Silo---eksportē uz aizjūras tirgu

FDSP tērauda tvertnes var ražot rievotas plates visu veidu specifikācijas automātiski ar progresīvu tehnoloģiju ārzemēs. Ražošanas process sastāv no coiling, apšuvuma, profilēšana, perforēšanai, izliecas un izciršanas utt. Un to var izpildīt katru procesu kontrolē datoru. Rievotas plates ir ne tikai skaistu izskatu, bet arī augstu precizitāti, universālo atbilstošu, augstas stiprības, viegla uzstādīšana, neliela atstarpe pēc montāžas un labu hermētiskumu.

Mēs varam ražot visu veidu asamblejas tvertnē ar modernu tehnoloģiju un uzstādot pieredzes bagāti. Skābbarības novietnes diametrs ir no 3,65 m 31,84 m ar maksimālo jaudu, 15000 tonnu. Dažāda veida tvertnēs, kas ir uzbūvēti pēc mums noklāta visā mūsu valstī, tajā pašā laikā tie tiek eksportēti uz valstīm un reģioniem, piemēram, Venecuēla, Peru, Indonisia, Filipīnu, Sri Lanka, Bengal, Vjetnama, Ziemeļkoreja, Sudāna un Irāna, utt.

Kviešu glabāšanas sistēmas funkcijas:

HighAccuracy

Starptautiskā papildu pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas, ir ieviesti, lai nodrošinātu apstrādes precizitāti.

HighAutomation

Tērauda tvertnes padara augstas efektivitātes un racionāls iespējas ar augstu mehanizācijas un automatizācijas.

WideManufacturingRange

Plaša klāsta ražošanu (ar jaudu no 15000 tonnu katrs Šilo) var atbilst dažādiem klientiem ar pilnīgu piederumi un funkcijas prasībām.

EasyMaintenance

Standartizēta, serializēja un ģeneralizēta cinkota tērauda loksnes un aksesuāri ir izmantoti, lai panāktu ērtu apkopi, jaudas palielināšana vai pārvietojot

LowInvestment

Salīdzinot ar dzelzsbetona tvertnes, kopējās izmaksas būs 30 % - 50 % zemāks, nekā tas, ko var lielā mērā samazināt izmaksas.

Ražošanas procesā

FDSP ir valsts līmeņa augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, un katru mūsu soli attīstībā ir cieši tendencei pasaules avansa tehnikas. Mums ir izstrādājusi virkni augsto tehnoloģiju izcilu produktu elevateing, nogādājot, putekļiem, žāvēšanas iekārtas, lai sasniegtu modernu un drošu sistēmu, par visiem instore un outstore materiālu, kas balstās uz spēcīgu tehnoloģiju un ekonomikas veikt materiālu uzglabāšanas, vairāk zinātnisku, saprātīgu un efektīvi nodrošinātu uzglabāšanas kvalitāti.