Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

2-4t/h barības koncentrātu ražošanas līnija

Oct 09, 2016

Iekārtas, kas vajadzīgas, lai dzīvnieku barības ražošanas līnijas:

Pabarotu dzirnaviņas →Feed Mixer → barības koncentrātu Mill → dzesētājs → iepakošanas mašīnas

Tagad mums ir aģenti, Krievijā, Taizemē, uc
un visiem mūsu granulu mašīnu garām CE, ISO, SGS certificate.and izmantojam Siemens motoru, SKFandamp; NSK gultnis. tā, lai mašīnu kvalitāte, #39; itand s ļoti konkurētspējīga.
Tikmēr mūsu mašīna ķermeņa biezuma itand #39; s 2mm biezas, nekā standarta.Līdzekļus ar skrošu dzirnavas ražošanas līnija

1. plaši lietots produkts ar nobriedušu tehnoloģija.
2 galvenā vadītāja pieņem augstas precizitātes rīkiem disku tā, lai izvade ir uzlabojusies par apmēram 20 %, salīdzinot ar to, ka siksnas piedziņu.
3. importētā augstas kvalitātes gultņu un naftas zīmogs tiek pieņemti, lai nodrošinātu efektīvu, stabilu un zema trokšņa līmeņa visu iekārtu darbību. Granulating telpa ir aprīkota ar gaisa iesūkšanas temperatūru mazinošu sistēma.
4. barotavu pieņem mainīga biežuma un mainīga ātruma mehāniskais kvalitātes nodrošināšanai novadītais daļiņas.
5. ring nomirst ar vairāku veidu urbuma diametrs ir neobligāti, un augstas kvalitātes amatniecības gredzenu presformas tiek pieņemti, ir ilgu darbmūžu, izrakstītu daļiņas ir gluda un kvalitāte ir augsta.
6. Starptautiskā papildu kompensāciju veidu čūskveida pavasara sakabes ir romāns un kompaktu struktūru, augsta līmeņa drošība, zems trokšņa līmenis un zems defekta likmes īpašības.
7.plus izmēra kondicionieri un jaka tipa kondicionieri tiek atlasāmas izturību kondicionēšana daļiņu ietekmi.