Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

1 tonna stundā pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 09, 2016

Kokskaidu granulu ražošanas līnijas ieviešana:

Woodpelletproductionlineissuitableforallkindsofbiomasspelletproductionaswellasfeedpelletproduction.Itiswithhighqualityandmostadvancedpelletmachines. izejvielas var būt koksne, koksnes šķeldu/žurnāli, kukurūzas kātiņa, kviešu/rīsu stiebru, sojas pupu kātiņa un daži citi biomasas materiālu, beidzot kokskaidu granulu ir augsta blīvuma, augstas apkures vērtība, plaši lietojuma īpatnības un viegli akciju.

1. izšķirošais solis:

Atbalstam, lai ražotu koncentrāta labāko materiāla diametrs ir 1-5mm. Tādējādi ja materiāla diametrs pārsniedz 5mm, tad jums nepieciešams smalcināšanas mašīnu sasmalcināt un sasmalcina tos par nelielu pulvera 1-5mm atbalstam, lai ražotu granulas. Mūsu 9FQ sērijas koka chipper un āmuru millmašīnair jūsu labākā izvēle. Tas dzirnavas izejvielas, piemēram, koka filiāle, koka skaidu, koksnes skaidas, koka baļķi, kokvilnas kātiņa, kātiņa kukurūzas, kviešu salmu u.c., ar izmērs ir mazāks par 50mm (diametrā). Pēc slīpēti, izejas lielums var sasniegt 3-5 mm diametrā, tad tas tiek novirzīts nākamajā procesā iegūt žāvēti un pelletized.

2. žāvēšanas procesā:

Labākais mitruma satura granulēšanas ir aptuveni 11-17 %. Mūsu rotācijas žāvētāju veido dedzināšana plīts un žāvētāja galveno rotācijas, kas ir augsta efektivitāte, koksnes un biomasas materiālu žāvēšana. To var realizēt, lai samazinātu mitruma no 50 % līdz 10 %. Rotācijas žāvētājs izmanto tvaika gaisa siltuma un sazinieties ar materiālu, lai novērstu mitruma pakāpi. Tas ir ļoti svarīgi, lai, izmantojot mitruma detektors, kas noteiks sev piemērotāko mitruma pirms granulēšanas kokskaidu granulu augu.

3. granulu veidošanas darbība:

granulu mašīnu ir sirds kokskaidu granulu ražošanas līnijas, un drošu braukšanas veiktspēju. Tas ir īpašs paredzēts saspiest koksnes, salmu un citu biomasas avotu vērā granulas. Jauda svārstās no 1T līdz 10T / stundā.
Var izvēlēties zvana mirst skrošu dzirnavas vai dzīvoklis bojā skrošu dzirnavas ir atkarīga no spējas prasību. MūsuSZLH sērija gredzens mirst ar skrošu dzirnavasir labākā izvēle liela apjoma ražošanu, tajā pašā laikā,FDSP gredzenu mirst skrošu dzirnavasir piemērota nelielu granulu ražošanas līnijas. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

4. dzesēšanas soli:

Parasti pēc granulēšanas, koksnes granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkā samazināt to virsmas temperatūras un mitruma saturs, arī palīdzēt ekrāna labs un tīrs granulas jāizmanto dzesētāja.
Tomēr ņemot vērā atsauksmes no dažiem ārzemju klientiem, vietējiem klimatiskajiem apstākļiem ir ļoti mitrums, ceru, ka viņi atdzist koksnes granulas mitrums 7 – 8 %. Lai apmierinātu dažādas vajadzības no dažādiem klientiem, mēs izstrādājam viena veida jaunu stabilizators kombinētās vēsākas.


5. iepakošanas soli:

Izejas jauda var būt no 100KG/H līdz 10 t/h.