Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP 0.8-1 t / h SKJZ1800 padeves komplekts

Sep 20, 2018

Definīcija:

Padeves komplekts ir īss mazām manuālām sērijveida padeves komplektiem. To var iedalīt mājlopu un mājputnu barības komplektā, ūdens padeves komplektā, premiksu padeves komplektā. 0,8-1 t / h SKJZ1800 padeves komplekts pieņem konteineru moduļu tipa konstrukciju, kas būs viegli demontējama, transportējama un montējama. Zemas investīcijas, ātra atgriešanās, kompakta struktūra, maza aizņemšana, zems pieprasījums pēc zemes, zemas celtniecības izmaksas. Barošanas komplekts ir piemērots vidējas barības rūpnīcai un saimniecībai.

布置图.jpg

izejviela:

graudaugu, kūka, rīsu klijas, kviešu klijas, asins milti, melase, eļļa, antibiotikas, vitamīni uc

Procesa ievads:

0,8-1 t / h SKJZ1800 barības komplekts pieņem manuālu dozēšanas sistēmu ar vienu slīpēšanas līniju, vienu maisīšanas līniju, vienu granulēšanas līniju un manuālo iepakošanas līniju. SKJZ1800 ir konstruēts kā konteinera moduļu tips, kas ir viegli demontējams, transportējams un montējams. Kopējā jauda ir aptuveni 90 kW, izmērs ir 6x4x8m, atbilstošs 0,5T katls. 0,8-1 t / h SKJZ1800 padeves komplektu raksturo kompakts dizains un saprātīga struktūra, kā arī vides aizsardzības prasību apmierināšana, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

流程图.jpg

Tehnoloģisko procesu diagramma:

RM uztveršanas un tīrīšanas process --- slīpēšanas process --- manuāla partijas sagatavošana un sajaukšanas process - granulēšanas process-   Papildu sistēma

Tehniskie parametri

Modelis

Kopējā jauda (kw)

Izeja (t / h)

Stāvs (m) (L * W * H)

SKJZ1800

55

0,5-2

6 * 4 * 8

SKJZ3000

80

1-3

8 * 6 * 8

SKJZ3800

136

2-4

8,5 * 7,5 * 11

SKJZ4800

145

3-5

9,5 * 8,5 * 12

SKJZ5800

191

4-5

10 * 9 * 13

SKJZ9800

281.7

5-8

12 * 8 * 16

Piezīme. Iepriekš minētie parametri ir tikai atsauces, detalizēta informācija
būs saskaņā ar klienta īpašajām prasībām, ieskaitot rūpnīcas lielumu, tehnoloģisko procesu utt.
Procesa ievads:

RM receiving and cleaning.jpg

RM saņemšanas un tīrīšanas process:

Tīrīšana ir svarīga, lai noņemtu piemaisījumus no izejvielām, tostarp lieliem piemaisījumiem, piemēram, nemagnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, virvēm, mizām un kukurūzas vālīšiem, un magnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, dzelzs nagiem. Tas nodrošinās produktu kvalitāti un turpmākās apstrādes iekārtas drošību.

tīrītājs: priekštīrītājs SCYW50, izeja 1-3t / h


Slīpēšanas process:

Grinding-process.jpg

slīpēšana spēlē lomu, lai palielinātu barības virsmas laukumu, kas ir labs gremošanas un dzīvnieku absorbcijas uzlabošanai   materiālu pārstrādājamība . Šajā SKJZ1800 padeves komplekta slīpēšanas procesā tiek izmantota viena āmura dzirnaviņa, virs āmura dzirnavām ir uzstādīta 1 m³ sagatavošanas smalcināšanas tvertne. Lai pārliecinātos, ka āmura dzirnavas ir drošas, izejmateriāls jāizņem no magnētiskās ierīces. Notīrītais materiāls tiks sasmalcināts uz slīpēšanas tvertni. Pēc slīpēšanas materiāls tiks transportēts uz spaiņu liftu ar skrūvju konveijeru, pēc tam nonāk partijas tvertnēs . transportējot ar skrūvju konveijeru , tiek izmantota arī cauruļveida sūkšanas sistēma, lai taupītu enerģiju , novērstu putekļus un samazinātu materiāla temperatūru un uzlabotu slīpēšanas efektivitāti .

slīpmašīna: āmura dzirnaviņas SFSP568- power ar jaudu 22KW, jauda: 2-3t / h


Sajaukšanas process:

Mixing-process.jpg

sajaukšana ir process, kurā barībā izmantojamā veida izejvielas savstarpēji saplūst, lai pēc partijas izdalīšanas viendabīgi sadalītos zem ārējā spēka. Šajā padeves komplektā virs maisītāja ir uzstādīts 1 m³ maisīšanas tvertne un papildus ar manuāli pievienotu tvertni. Pēc sajaukšanas materiāls tiks izkrauts ar konveijeru.

maisīšanas iekārta: maisītājs SHSJ0.5 ar 7.5kw, 250kg / P, izeja: 2-3,5 t / h, homogenitāte CV≤5%


Granulēšanas process:

Pelleting-process.jpg

Granulēšanas mērķis ir izmantot siltumu, mitrumu un spiedienu granulēšanas procesā, lai granulētu barību, kas var būt vaļīga, viegli putekļiem, ar sliktu garšu un grūti transportējama, tad barība varētu būt labāka garša , zemāka barības konversijas likmi , samazināt barības atkritumus un vides piesārņojumu . Šajā procesā mēs izmantojam vienu granulu dzirnaviņas ar 2 m³ iepriekš granulētu atkritumu tvertni virs granulu dzirnavām. Barība nonāk atdzesēšanas šķidrumā, ko atdzesēs un pārmeklē caur kausu pacēlāju, un pēc tam pēc tam, kad tas ir nogulsnēts, dodieties uz manuālo maisiņu daļu .

granulēšanas iekārta: granulu dzirnaviņas SZLH25 ar 22 kw, jauda: 0.8-1t / h. Dzesēšanas iekārta: SNSZ1.2 , izeja 1-1.5T / H