Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

15TPH koncentrēta barības ražošanas līnija

Oct 24, 2018

Koncentrētas barības definīcija:

Koncentrēta barība tiek ražota ar proteīnu barību, piedevu premiksu un minerālbarību noteiktā proporcijā, tas ir vidējā pilnas cenas barības produkts, ti, pusfabrikāti, kurus nevar barot tieši dzīvniekiem. Šī barība var samazināt enerģijas plūsmas transportu, un tas ir ērti lietojams, tas var atrisināt vispārējo lauksaimnieku proteīna barības trūkumu.


Izejvielas

Bieži sastopamas sastāvdaļas satur sojas miltus, klijas, kokvilnas sēklu miltus, kviešu miltus, zivju miltus un dažādas neaizvietojamās aminoskābes, vitamīnus un neorganiskos sāļus.


Procesa plūsmas diagrammas ieviešana

Koncentrētās padeves līnijas apstrādes raksturojums ir tāds, ka tas nesatur granulēšanas sekciju un, cik vien iespējams, samazina maisījuma sajaukšanu, tieši iesaiņojot. Koncentrācijas ražošanas līnija ir paredzēta, lai ražotu barību ar jaudu 15tph, izmantojot vienu saspiešanas sekciju, vienu partiju un maisīšanas sekciju un gatavo iepakošanas sadaļu. Iekārtas kopējā jauda ir aptuveni 230KW. Ražošanas apgabala būvniecības platība ir aptuveni 10x11x24m. Visa 15T koncentrētās barības līnijas līnija ir kompakta konstrukcija, saprātīga, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Procesa diagramma

Procesa sadaļas ievads

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas sadaļa :

Tīrīšanas funkcija ir attīrīt izejvielu piemaisījumus, piemēram, lielus piemaisījumus, tostarp virves, mucas, kukurūzas vālītes un citus nemagnētiskus piemaisījumus un magnētiskos piemaisījumus, piemēram, dzelzs nagus, lai nodrošinātu produkta kvalitāti un drošību. turpmākās apstrādes iekārtas. 15TPH koncentrētās barības līnijas izejvielu saņemšanas un tīrīšanas sadaļā ir granulas, kas baro un attīra, kā arī pulvera barošana un tīrīšana.

Tīrīšanas iekārtas : granulas sifter SCY80 , jauda 20-30T / H ; pulvera sifers SQLZ60X50X100 , jauda10-15T / H。


Slīpēšanas sadaļa :

Slīpēšanas sekcijas mērķis ir palielināt barības īpatnējo virsmu, kas ir labvēlīga dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, uzlabojot materiālu apstrādes veiktspēju. 15TPH koncentrētās padeves līnijas slīpēšanas sekcija ir viena āmura dzirnaviņa, un virs āmura dzirnavām ir divas tvertnes. Pirms izejmateriālu padeves tvertnē, tas ir nepieciešams, lai noņemtu piemaisījumus ar magnētisko separatoru, lai nodrošinātu āmura dzirnavu drošu darbību.

Pēc piemaisījumu noņemšanas materiāls nokļūst slīpēšanas tvertnēs. Pēc tam sasmalcinātos materiālus transportē ar skrūvju konveijeru spainī, un ievada dozēšanas traukā caur izplatītāju. Sasmalcinātos materiālus ne tikai transportē ar skrūvju konveijeri, bet arī aprīkoti ar papildu sūkšanas sistēmu, kas ne tikai ietaupa enerģijas patēriņu, bet arī novērš putekļu pārplūšanu, pazemina materiālu temperatūru un uzlabo slīpēšanas efektivitāti.

Slīpēšanas iekārtas āmuru dzirnavas SFSP668 * 800,110KW , jauda 10-15T / H。


Sadalīšanas un sajaukšanas sadaļa :

Sērijveida izstrādājumu formulējumi atbilstoši dažādu dzīvnieku barības vajadzībām, izmantojot īpašu ierīci, lai precīzi nosvērtu dažādas sastāvdaļas. Sajaukšana ir darbība, kurā dažādas barības sastāvdaļas tiek mērītas un sajauktas ar ārējiem spēkiem, lai izveidotu vienotu sadalījumu. Šajā sadaļā ir izmantota viena partijas skala un 16 partijas, no kurām mikroelementi tiek pievienoti manuāli. Pēc tam, kad ir pabeigtas materiālu sastāvdaļas, tās nonāk maisītājā maisīšanai, un, visbeidzot, materiāls tiek izvadīts caur konveijeru un liftu.

Svēršanas iekārtas : partijas skala PCS10 / PCS05 , partijas precizitāte≤3 ‰。

Sajaukšanas iekārta er maisītājs SHSJ2,18.5KW , 1000 kg partijas , jauda 15-18T / H。mixing homogenitāte CV≤5%。


Iepakojuma sadaļa :

Pulveris gatavajos produktos tvertnēs, kas jāiesaiņo, tiks iepakots ar automātisko iepakošanas mašīnu, gatavus produktus, kas nav jāiesaiņo, izņem beramkravas.

Iepakošanas iekārtas : skrūvju skala , iepakojuma diapazons 20-50 kg / maiss , 4-6 maiss / min.


Papildu sadaļa :

15TPH koncentrēta padeves līnija ir ar putekļu noņemšanas sistēmu iepakošanas sadaļā, lai novērstu putekļu noņemšanu, lai uzlabotu darba vidi. Eļļas pievienošanas sistēma.