Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

10T/H vistas/govju barības koncentrātu ražošanas Lline

Jul 12, 2016

Aboutour10t/h barot vistas/zivis/govju barības koncentrātu ražošanas līnija

Gredzenu Die barības granulu mašīnu modeļi gremošanu un absorbcijas ārvalstu modernu tehnoloģiju, mūsu sabiedrība, pamatojoties uz veiksmīgo modeli, izmantojot rotējošu rullīšu plate inkrustācijas, funkcija ir sasniegusi starptautiskā līmenī advanced. Mašīna ir aprīkota ar pārslodzes aizsardzību vienmērīgi, zems trokšņa līmenis, veicot savu darbību, drošāka un uzticamāka. Balzāms ar lielu diametru, tā, ka materiālu, lai nogatavojas pilnīgāk un labāk graudu gluda, vidējas cietības pakāpi 98 %, un samazināt nodilumu likmi. Ātruma plūsmu precīzi kontrolēt barības daudzumu un pielāgoties dažādiem materiāliem, ražošanas vajadzībām, dažādu daļiņu diametrs.10t h, barot vistas/zivis/govs barības granulas produktu apstrāde

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesa


Priekšrocības of10t/h barot vistas/zivis/govju barības koncentrātu ražošanas līnijas:

1. tieši pārnesumkārbu ar augstas precizitātes, evolvent, cilindru, spirālveida zobu pārnesumu, transmisijas lietderības koeficientu vairāk than90 %.

2. transmisijas pārnesumu un pārnesumu pagale caur normalizēšanu augstu termisko apstrādi un uzlabo zobu virsmas cietība pieņem carburize technologh, carburized slāņa reach2.4mm, palielināt abrazīvās pretestības, palielināt mūža, zobu virsmu rokturis ar precīzu čīkst, kluss, padoms atvieglojums, padarīt to darbību ar klusu un ērtu un stabila.

3. galvenā ass un savienojuma dobu vārpstas savukārt gan adoptGerman leģētiem tēraudiem, caur ūdens āmuru, raupja, termisko apstrādi, pabeigt pagrieziena.

4 lācis un naftas plombas transmisijas daļas visu adoptJapan augstas precizitātes bearandAmerica izturīga pret nodilumu, karstumizturīga fluoroskopijas gumijas eļļa zīmogu; pievienot eļļošanas eļļas atgriešanas sistēmas, eļļas cirkulācijas dzesēšanas automātisko hronometrāžu eļļa eļļo anai, lai nodrošinātu atbilstošu eļļošanu stāju, drošu un uzticamu ekspluatācijas.

5. granulētas Cilnis sistēma pieņem augstu qualitysilent lāci, kā _ arī pievienot thinoil cirkulācijas eļļošanas sistēmas dzesēšanas, thelifetime pieaugs vairāk drošu darbību.

Mēs varam piedāvāt

Mūsu company(FDSP) ir specializējies barības ražošanas līniju frēzēšanas gandrīz divdesmit gadus. Mēs varētu būvēt 10-120t/h barības ražošanas līniju, piemēram, mājlopi, mājputni, aqua, garneles un premikss, pie dažādos mērogos.