Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

100 kg/h, peldošā zivju barību līniju

Oct 08, 2016

Iepazīšanās ar peldošo zivju barības koncentrātu augu

Lai apmierinātu augstas prasības par rentablu un augstas veiktspējas zivju barības granulas pasaules tirgū, mēs speciāli pielāgot šo peldošā zivju barības koncentrātu augu. To var izmantot, lai ražotu dažādus materiālus par augstas kvalitātes peldošu ūdensdzīvnieku barības granulas sams zivis, garneles, vēzis utt. Kompakts dizains un lielisku sniegumu, šī peldošā zivju barības koncentrātu augu var atbrīvot jūs rūpīgi no izejvielu patēriņš gatavās barības granulas beramkravu iekraušanai.


Kāpēc izvēlēties peldošā zivju barības koncentrātu augu
1. plaši piemērojama joma: šī ražošanas līniju var ražot peldošā zivju barības, nogrimšanas zivju barības, mājdzīvnieku barību, dzīvnieku barībai utt.
2. vislabāk pārdoto visā pasaulē: mūsu zivju barības koncentrātu augi ir karsti pārdošanu, Nigērija, Malaizija, Austrālija, Indija, Šrilanka, Dienvidkoreja un tā tālāk.
★ Vienmērīgu darbību
★ Viegla uzstādīšana
★ rentablas
★ Ilgu mūžu


Informācija par mazo zivju barības koncentrātu augu
Dažāda veida izejvielām kā, piemēram, kukurūzas, kviešu klijas, nelobīti, sojas milti, nelobīti rīsi, sorgo utt.
Bez peldoša zivju barības un grimst zivju barības, šis ražošanas līniju var radīt augstas kvalitātes barību pet, mājputnu un mājlopu utt.
Granulu diametrs var būt no 0,9 mm - 15 mm.
Ietilpība: 100-200kg/h. Mēs varam pielāgot arī dažādu zivju barības koncentrātu augu atkarībā no izejvielu un īpašajām prasībām.


Process pabeigts zivju barības ražošanas līniju
1. materiālu malšanas---2. Materiālu maisīšanas---3. Ekstrudējot procesu---4. Rogas, žāvēšana---5. Cooling(optional) granulas


Slīpēšanas---Feed āmuru mill
Ražot augstas kvalitātes zivju barības granulas, naudas slīpēšana sastāvdaļas ir nepieciešams. Smalkāka materiāls augstāk būs ir platības, kas pakļauti karstumu un mitrumu, lai sasniegtu gelatinization, kondicionēšana. Mēs iesakām mazs elektrības padeves āmuru mill šo mazo zivju barības koncentrātu līnijas, kas var gūt labumu lietotājiem, ideāls postošu ietekmi.
Jauda: 5.5kw
Jauda: 150-200kg
Izmēri: 1100 * 870 * 960 mm
Vaitas: 160kgSajaucot---zivju barības maisītājs
Pareiza maisīšanas palielinās uztura vienveidība un barības kvalitātes uzlabošanai. Mūsu maisīšanas mašīna izceļas ar augstu sajaukšanas viendabīgumu, CV≤5 % un nekādu nošķiršanu.
Jauda: 4kw
Jaudas 25kg/batch(5-10min)
Izmēri: 1050 * 620 * 1200 mm
Svars: 160kg

Ekstrudējot---Peldošā zivju barības presēt
Sausā tipa zivju barībā presēt ir plaši izmantoti ražo dažādus materiālus par augstas kvalitātes ūdens barības granulas zivis, sams, garneles, krabju utt. Galaprodukts ir unikālas formas un labu gaumi, augstas uzturvērtības un vienmērīgu faktūru. Plūsmām, zivju un garneļu, peldošu laiku ūdenī var pielāgot ar ekstrūzijas pakāpes regulēšana. Dia. barības granulas Ir 0,9-15 mm. jauda: 15kw
Izciršanas jauda: 0.4kw
Barošanas jauda: 0.4kw
Ietilpība: 100-120kg/h
Izmēri: 1460 * 1120 * 1250 mm
Svars: 400kg


Žāvēšanas---zivju barības koncentrātu žāvētāja
Featured ar augstu žāvēšanas vienveidību un zemu pārrāvuma devai, acu jostas žāvētāja ir vēlams samazināt granulas iznāks presēt augstu mitruma saturu.
Kopējā jauda: 10kw
Jauda: 150-200kg/h
Izmēri: 2620 * 1500 * 1820 mm
Svars: 650kg
transportiera zivju barību līniju
Konveijera
jauda: 0,75-1.1kw
jauda: 200-300kg/h
dimensijas: 2400 * 650 * 2000 mm
Svars: 194kg


Kā uzlabot stabilitāti ūdenī peldošo zivju barības granulas
•Using smalki zemes sastāvdaļas tā, ka mazo dobumi, virsmas granulas piepilda, tādējādi samazinot intensitāti, pēc kuras ūdens spēj iekļūt granulu.
Blīvēšanas maisījumu, pieliekot spēku, kas vairāk laikā granulētas palielināšana.
•Cooking misu vai mitru granulas (piem., tvaicējot), tādējādi palielinot.
•Avoiding lielā koncentrācijā tauku, ūdens atbaidīšanas vai augsti absorbē ūdens sastāvdaļu Diēta maisījumā.
•Using saistvielas.