Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

10-100TPH livetsock barības granulu ražošana engineering

Apr 20, 2017


Par FDSP livetsock feed granulu ražošanas tehnoloģijas

1.Our mājputnu barības ražošanas līnija ir plašs piemērojamo jomu. To var apstrādāt dažādus materiālus, piemēram, kukurūzas, kukurūzas, zāles, graudu, SBM, MBM, lucerna, melase, salmi un citu izejvielu.


2.Complete padeves granulu process Dzīvnieku barība granulu ražošanas līnija satur saņemšanas un tīrīšana, slīpēšana, dozēšanas un maisīšanas, granulēšana, dzesēšanu, crumbling, skrīningam un iepakojuma granulas daļas. Pilna līnija satur drupinātājs, mikseri, granulu dzirnavas, dzesētājs, CRUMBLER, vēsākas un visas tvertnes, pārbaudītājs, iepakošanas mašīna konveijeru uc Mēs izstrādājam pilnu granulu līnija plūsmkarte atbilstoši savām izejvielām un īpašām prasībām.


3.Good kvalitāte pabeigts barības granulas: Nerūsējošā tērauda kondicionieris paplašina kondicionēšanas un gatavošanas laiku. Axial tvaika izsmidzināšanas portu, uzlabojot padeves gatavošanas efektivitāti.


4.Par dzīvnieku barības granulu augs ir augsti efektīvas barības mašīnas. Augstas precizitātes braukšanas galvenais mehānisms un zobratu vārpstas pieņemt carbonizing rūdīšana un cietā zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģija, kas rada vienmērīgu braukšanu, zemu trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.


5.Customized Ietilpība: Mēs varam pielāgot dažādas iespējas no 1 tonnu stundā līdz 120 tonnu stundā.


6.Different veida un izmēra barības Mēs varam pielāgot risinājumu ražo misu barību, granulu padevi, drupināt barību jums.


7.Environment Friendly: Putekļi, troksnis un kanalizācijas notekūdeņu ievērotu vides

prasībām.


Galvenais ražošanas process livetsock padeves granulu ražošanas tehnoloģijas:

Saņēmēja un precleaning - Slīpēšanas iedaļa - dozēšanas un samaisīšanas sekcijas --The granulēšanas sadaļa --The iepakošana sadaļa - Elektrības kontroles sistēma

1. Saņēmēja un precleaning

2. slīpēšanas sadaļa

3. dozēšanas un samaisīšanas sekcijas

4. granulēšanas sadaļa

5. saiņošanas sekcija

6. Elektrības kontroles sistēma

Klientu apmeklējumi

Mūsu produkti ir eksportēti vairāk nekā 30 valstīs, tostarp Krievijā, Āfrikā, Irānu,

Koreja, Vācija, Itālija, Nīderlande, Spānija, Apvienotā Karaliste, Francija, uc Mūsu

produkti ir laba reputācija augstu kvalitāti iekšzemes un ārvalstu tirgū.