Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplekts

Oct 24, 2018

image

Garneļu un krabju barības definīcija:

Garneles un krabju barība, kā norāda nosaukums, ir cieta granulu barība, ko izmanto, lai barotu ūdens dzīvniekus, piemēram, garneles un krabjus. 1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplektam ir augsts pieprasījums pēc sasmalcinātas barības smalkuma, želatizācijas pakāpes un labas ūdens izturības saskaņā ar garneļu un krabju fizioloģiskajām īpašībām.


Izejviela:

Parastā izejviela būs sojas milti, rapšu milti, kokvilnas milti, kviešu milti, rauga pulveris, zivju milti, gaļas un kaulu milti uc,


Procesa ievads:

garneļu un krabju barībai piemīt šādas īpašības: smalkās slīpētās daļiņas (baltā garneļu garšaugu barība prasa 59%, ar 80 mikroshēmu), augsta prasība pēc sacietēšanas un kondicionēšanas (SZLH420x granulu dzirnavas pieņem dubultās vārpstas diferenciālā ātruma regulatoru, fiksatoru un jaka), labs ūdens izturība (izmantojot pēcapstrādes procesu), neliels diametrs gatavai granulai (diametrs ap 1,0-2,5 mm). Šī SZLH420x garneļu un krabju barības izlaide ir veidota kā 1,5-2,5 t / h, ar pirmo slīpēšanas līniju, pirmo partiju un sajaukšanas līniju, otro mikromilcējošo līniju, otro partijas un maisīšanas līniju, vienu granulēšanas līniju un maisīšanas līniju. kopējā jauda būs 605KW, ražošanas platība: 22x17.5x30m, atbilstošais 1T katls. SZLH420x 1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplektu raksturo kompakts dizains un saprātīga struktūra, kā arī vides aizsardzības prasību apmierināšana, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

Tehnoloģisko procesu diagramma:

RM uztveršanas un tīrīšanas process --- pirmais slīpēšanas process --- pirmais sērijas un maisīšanas process - mikrotapšanas process - otrais sajaukšanas process - granulēšanas process - maisīšanas process

 

RM saņemšanas un tīrīšanas process:

Tīrīšanai ir nozīme, lai novērstu piemaisījumus no izejvielām, tostarp lieliem piemaisījumiem, ne-magnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, virvēm, mizām un kukurūzas vālīšiem, un magnētiskiem piemaisījumiem, piemēram, dzelzs nagiem. Tas nodrošinās produktu kvalitāti un turpmākās apstrādes iekārtas drošību. garneļu un krabju barības komplekta tīrīšanas process ietver granulas, kas saņem tīrīšanu un pulvera tīrīšanu.

tīrītājs: granulu sagatavotājs SCY80, izeja 20-30 t / h, podwer tīrītājs SQLZ60X50X100, izeja 10-15 t / h


Pirmais slīpēšanas process:

Šajā slīpēšanas procesā 1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barošanas komplektā tiek izmantots viens āmura dzirnavas dzirnavas, divas malšanas tvertnes tiek uzstādītas virs āmura dzirnavas. Lai pārliecinātos, ka āmura dzirnavas ir drošas, izejvielai ir jānoņem piemaisījumi, izmantojot magnētisko ierīci. Notīrītais materiāls tiks sasmalcināts uz slīpēšanas tvertni. Pēc slīpēšanas materiāls tiks transportēts uz spaiņu liftu ar skrūvju konveijeru, pēc tam ar sadales ierīces palīdzību nokļūst dozēšanas tvertnēs. transportējot ar skrūvju konveijeri, tiek izmantota arī papildu sūkšanas sistēma, lai taupītu enerģiju, novērstu putekļus un samazinātu materiāla temperatūru un uzlabotu slīpēšanas efektivitāti.

slīpēšanas mašīna: āmura dzirnaviņas: SFSP668 * 600,55KW, jauda 5-7 t / h.


Pirmais sērijas un maisīšanas process:

1,5-2,5 t / h garšaugu un krabju barības komplekta sagatavošanas process ir process, kurā precīzi sver dažādus materiālus, izmantojot konkrētu ierīci saskaņā ar atšķirīgo dzīvnieku formulu, lai atbilstu uzturvērtības prasībām. Sajaukšana ir process, kurā barībā izmantojamās izejvielas savstarpēji saplūst, lai tās pēc sadalīšanas būtu viendabīgas. Šajā procesā tiek izmantota viena partijas skala ar 12 dozēšanas tvertnēm, piedevas tiek pievienotas manuāli. Materiālu sajauc maisītājā pēc partijas, pēc tam izkrauj ķēdes konveijera un kausa lifta.

Svēršanas mašīna: partijas mērogs PCS05, automātiskā svēršanas precizitāte≤3 ‰.

sajaukšanas mašīna: maisītājs SLHY1,11kw, 500kg / P, izeja: 3-6t / h, homogenitāte CV≤7%

 

Mikro slīpēšanas process ;

Kā akvakultūras un citu specifisku barību attīstībai, tam pēc slīpēšanas ir augsta daļiņu izmēra prasība, parasti tā pieprasa 80-120 mikronus, kas nevar nokļūt caur normālu āmuru dzirnavām, tāpēc mēs izstrādājām pulverizatoru. 1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplekts ir aprīkots ar vienu pulverizatoru, kas izplūst pneimatiskajā transportēšanā ar ciklonu, pulsa filtru. Turklāt smalkumu var pielāgot pēc klienta.

pulverizators: SWFL110,110 + 11 + 2.2KW ; izeja : 2-4T / H


Otrais sajaukšanas process:

šis process tiek izmantots, lai sajauktu materiālu pēc mikrodarīšanas ar rokām pievienojot materiālus, ir izstrādātas divas peldvietas, viena dubultās vārpstas maisītājs un viens papildu manuālais pievienojums.

Maisīšanas mašīna: maisītājs SHSJ1,11KW , 500kg / P, izeja: 3-6t / h, homogenitāte CV≤5%


Granulēšanas process:

granulēšanas mērķis ir izmantot siltumu, mitrumu un spiedienu granulēšanas procesā, lai granulētu barību, kas var būt vaļīga, viegli putekļiem, ar sliktu garšu un grūti transportējama, tad barība varētu būt labāka garša, zemāka barības konversijas likmi, samazināt barības atkritumus un vides piesārņojumu. Šajā procesā mēs izmantojam vienu kreklu barošanas granulu dzirnaviņas SZLH420x, kas pieņem divējāda vārpstas diferenciāļa ātruma regulatoru, fiksatoru un žaketes kondicionieri, nodrošina vajadzību pēc attīrīšanas. augstāk par SZLH420x granulu dzirnavām ir noteiktas divas granulu tvertnes. Gatavās granulas padarīs pēcapstrādi stabilizatorā, lai uzlabotu barības stabilitāti ūdenī, pēc tam atdzesē dzesētājā, pēc tam nonākot rotācijas skenerī, lai pārslēgtos caur kausa pacēlāju, visbeidzot, gatavais produkts tiek iepakots maisiņu tvertnēs. .

Granulēšanas iekārta: granulu dzirnaviņas SZLH420x ar 45 * 2KW, produkcija garneļu barībai: 1,5-2,5 t / h.

Stabilizators: SWDB4 ar 1.1 + 1.5KW Dzesēšanas iekārta: SKLB4 ar 1,1 + 1,5KW, tilpums 4m3, izeja 4-5T / H

Maisīšanas process:

1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplekts pēc gatavā produkta tvertnes pievieno rotācijas skeneri, tas samazinās pulveri starp gatavajām granulām. izmanto granulu iepakošanas skalu.

Maisīšanas mašīna: ātra granulu iepakošanas skala, jauda 20-50 kg uz maisu, 6-8 soma minūtē.


Papildu sistēma:

1,5-2,5 t / h garneļu un krabju barības komplekts pieņem putekļu savākšanas sistēmu maisīšanas procesā, lai uzlabotu darba apstākļus, eļļas pievienošanas sistēma parasti tiek pievienota maisīšanas sistēmā, lai uzlabotu barības garšu.