Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

1-2t/h barības koncentrātu ražošanas iekārtas ieviešanas

Oct 09, 2016

Dzīvnieku barības mašīnu rinda ir piemērots livelock, mājputnu un ūdens produktu saimniecībās, lai ražotu barību, izejvielas var būt kviešu, kukurūzas, kukurūza, pupas, rīsu sēnalu un tā tālāk.Procesu ieviešana


Saspiešanas procesā-āmuru mill


Barību, pārstrādes procesā var būt vairākas sastāvdaļas, kas prasa dažas apstrādes veida. Šīs barības sastāvdaļu iekļaut rupjiem labības graudi, kukurūza, kas prasa daļiņu lieluma samazināšanu, kas uzlabos sastāvdaļas sniegumu un palielinātu uzturvērtība. Hengmuhammer millis nespēja radīt plašu daļiņu izmēriem, tas strādā ar jebkādu irdenu materiālu un šķiedras un ļoti viegli izmantot. Tā tiek izmantota smalcināšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua feed mills.

Maisīšanas procesā – barības maisītājs


Efektīvi sajaukšanu, ir galvenais, lai laba barības ražošanas. Plūsmas nebūs līdzsvarots sastāvs, tāpēc pirms granulēšanas procesā labi jāsajauc. Hengmu horizontalfeed mixeris mehāniskiem līdzekļiem to panākt. Tas sastāv no vairākiem airi vai metāla lentes asmeņiem, kas uzmontētas uz horizontālo rotora ietvaros pusapaļas sile. Asmeņi pārvietot materiālus no viena gala maisītājs uz otru, akrobātika, tā kā tas iet. To var sajaukt slapjo sastāvdaļu vai mitrās un sausās materiālus, kā arī sausās sastāvdaļas maisīšanas maisījumu.


Granulēšanas procesā-Feed Pellet mill


Granulēšanas ir galveno procesu kvalitatīvu dzīvnieku barības ražošanai kā tas nodrošina, ka barības sastāvā ir pareizā daudzumā par visu, ko ēst. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās kā metāls, sabojāt mirst un rullīši kokskaidu granulu pieņem anā, tāpēc mēs aprīkots demagnetizer, lai atbrīvotos no piemaisījumiem. Katru kumosu no koncentrāta, ko ourpellet millwill ir pašu izstrādāta formulēšanā nodrošināt akciju ir lopbarības, kā paredzēts.

Dzesēšanas un skrīninga procesa


Dzesēšanas un skrīninga procesa PeFeatures no barības koncentrātu ražošanas Linellets no koncentrāta dzirnavas var iziet līdz 88° C temperatūrā un 17 – 18 % mitruma. Granulu temperatūrai jābūt ātri veikt 10-12 % mitruma līmeni pazeminātu vai mazāk par pareizu uzglabāšanu un apstrādi. Granulu tādēļ atdzesēts un žāvē. Mūsu dzesētājs pieņemt counter-plūsmu dzesēšanas principu, granulu atdzisis, pilnībā un vienlīdzīgi. Granulas, pēc atdzesēšanas nav augstāks par istabas temperatūru + 3 temperatūra-5 grādu.


Barības līdzekļus ekstrakta koncentrāta ražošanas līnija

1. plaši lietots produkts ar nobriedušu tehnoloģija.
2 galvenā vadītāja pieņem augstas precizitātes rīkiem disku tā, lai izvade ir uzlabojusies par apmēram 20 %, salīdzinot ar to, ka siksnas piedziņu.
3. importētā augstas kvalitātes gultņu un naftas zīmogs tiek pieņemti, lai nodrošinātu efektīvu, stabilu un zema trokšņa līmeņa visu iekārtu darbību. Granulating telpa ir aprīkota ar gaisa iesūkšanas temperatūru mazinošu sistēma.
4. barotavu pieņem mainīga biežuma un mainīga ātruma mehāniskais kvalitātes nodrošināšanai novadītais daļiņas.
5. ring nomirst ar vairāku veidu urbuma diametrs ir neobligāti, un augstas kvalitātes amatniecības gredzenu presformas tiek pieņemti, ir ilgu darbmūžu, izrakstītu daļiņas ir gluda un kvalitāte ir augsta.
6. Starptautiskā papildu kompensāciju veidu čūskveida pavasara sakabes ir romāns un kompaktu struktūru, augsta līmeņa drošība, zems trokšņa līmenis un zems defekta likmes īpašības.
7.plus izmēra kondicionieri un jaka tipa kondicionieri tiek atlasāmas izturību kondicionēšana daļiņu ietekmi.