Rūpniecības smalkas smalcināšanas dzirnavas

Rūpniecības smalcināšanas dzirnavas izmanto slīpēšanas izejvielas ar lielu un vidēja, mājlopi un aqua feed dzirnavas. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Var samaļ granulu izejvielām, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupas utt. Kvalitāti un uzmanību FDSP slīpēšanas...

Produkta detaļas

Rūpniecības smalcināšanas dzirnavastiek izmantots slīpēšanas izejvielas ar lieliem un vidējiem, lopkopības un aqua barības rūpnīcās. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Var samaļ granulu izejvielām, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupas utt.


Kvalitāti un uzmanību FDSP slīpēšanas milldetail

Industrial Fine Grinding Mills


Āmurs dizains un konfigurācijas

Dizains nosaka ekspluatācijas parametrus, piemēram, rotora ātrums, motora jauda, andamp; atvērta ekrāna apgabalu. Optimālu āmura konstrukcija nodrošina maksimālu nokļūšanu barības sastāvdaļu.
Galvenais spēks, izmantoāmuru millir ietekme, kas palielina iespēju sadursmes starp āmuru un mērķa sniedz priekšrocības, daļiņu izmēru samazināšanu. Sadursmes apjomu palielināt, palielinot ātrumu, kur bija dažādi āmuri.


Ekrāna dizains
Summu atvērtu zonu āmuru mill ekrāna vadīklām, daļiņu izmēru un smalcināšanas efektivitāti. Ekrāna jāprojektē tā, lai sniegtu vislielāko summu atklātā platībā.
Izmēra materiāla izņemšana no hammermill ir kritisks dizaina elements. Pareizu izejas materiāla ietekmē ne tikai darbība, bet arī daļiņu izmērs efektivitāti. Kad tiek lietota pareiza attiecība pret ekrāna apgabalu zirgspēku un uztur pienācīgu attālumu starp āmuri un ekrāna sejas. Pārmērīgu izmēru samazināšana ir anti-produktīvs. Enerģija tiek izšķiesti siltuma ražošanā, caurlaides spēja ir ierobežota, kā rezultātā kļūst pārāk mazas daļiņas.

Industrial Fine Grinding Mills

Modeļa parametri

998-Ⅰ

998-Ⅱ

998-Ⅲ

998-IV

MainShaftSpeed(rpm)

1480

1480

1480

1480

HammerNumber(pc)

48

64

96

112

Power(kW)

55/75

90/110

132/160

200/220/250

Capacity(t/h)

6-11

10-22

15-32

20-50


Izmeklēšana