Induktīvo līmeņa indikators

Induktīvo līmeņa indikatorā ir inteliģentas atkarīgais bremžu atklāt līmeņa nosacījumam, kas sastāv no līmeņa izpētes zondēm un inteliģentas kontrolieris. Inteliģentas vadības displejs un vadības izvadi pēc līmeņa nosacījums zondi uztver. Darba princips: zondi...

Produkta detaļas

Induktīvo līmeņa indikatorā ir inteliģentas atkarīgais bremžu atklāt līmeņa nosacījumam, kas sastāv no līmeņa izpētes zondēm un inteliģentas kontrolieris. Inteliģentas vadības displejs un vadības izvadi pēc līmeņa nosacījums zondi uztver.


Darba princips:

Zondes atrod līmeņa svārstības ap materiālus un progresīvāko modulis ģenerē atbilstošu svārstību frekvenci pēc varianta. Tas tiks pārvērsti par analogo signālu un ievade uz datora procesoru. Datora procesora parādīt un kontrolēt izvadi atbilstīgi pakāpei līmeņa svārstības, salīdzinot materiāli līmeņa parametrus pirms un pēc.


Galvenās īpašības un priekšrocības:

1 fiksējot zondēm un kontrolieris var atdalīt; Tā var strādāt tādos apstākļos, kas ir augstas vibrācijas.

2. indukcijas līmeņa indikators saprātīga līmeņa sensoru ierīces, un ir pilnīgi atšķirīgas no tradicionālo līmeņa indikators ar mehānisko transmisiju sistēmu.

3. to var izmantot pulverveida materiālu, graudains materiāls, nubby materiālu un šķiedrainu materiālu.

4. to plaši izmanto akciju nodalījumos, pulvera, granulu un nubby materiāliem dažādās nozarēs, tai skaitā graudu, pārtikas, lopbarības, ķīmiski, metalurģija, aptieka, etc un pārstrādes iekārtas skābbarības ražošanai dizainu vairākās nozarēs.


Izmeklēšana