Miziņa Silo piegādātājs un ražotājs

Miziņa Šilo izmanto cinkota tērauda spirāli plate, un tērauda plāksnes biezums ir atkarīgs miziņa bunkura ietilpība, protams, miziņa Šilo biezums var pielāgot. Šajā miziņa tērauda nodalījumā arī tiek izmantots, lai saglabātu kukurūzas graudu, cemnent un tā tālāk. Miziņa uzglabāšanas tvertnē 1 funkcijas. Augstas stiprības:...

Produkta detaļas

Miziņa Šiloizmanto cinkota spirāli tērauda plāksne, un tērauda plāksnes biezums ir atkarīgs miziņa bunkura ietilpība, protams, miziņa Šilo biezums var pielāgot. Šajā miziņa tērauda nodalījumā arī tiek izmantots, lai saglabātu kukurūzas graudu, cemnent un tā tālāk.


Miziņa uzglabāšanas tvertnes funkcijas

1. augstas stiprības: miziņa uzglabāšanas silowall pastiprina vertikālo stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu miziņa uzglabāšanas silocan izmantot celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu glabāšanai.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp miziņa uzglabāšanas siloamounts 600 mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams only5 6 dienas 1000 tonnas uzglabāšanai silo.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas silobody.Papildu sistēmas:

30-15000tonsflat-bottomandhopper-bottomsteelsiloancillarysystemincluding:

1. žāvētājs/putekļi-vākt/mērvienību sistēma

2. vairošanai sistēma

3. žāvēšanas sistēma

4. līmeņa indikācijas sistēmas

5. siltuma uzraudzības sistēma

6. ventilācijas sistēma

7. cirkulācijas fumigācijas sistēma

8. kontroles sistēma

9. tērauda struktūruMiziņa Šilo, padarot procesu Detailedpictures


Izmeklēšana