Hot Sale cūku / govs un zivju barības koncentrātu dzesētājs / leti plūsmu dzesēšanas iekārta

Dzesēšanas iekārta mājputnu koncentrātu pielieto karstu un mitru granulētā produktiem ar labu plūstošs iespējām efektīvi dzesēšanai. Tipisks lietojumprogrammas paredzētas dzesēšanas barības granulas un koksnes granulu...

Produkta detaļas

Ievads---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta
Mājputniem ekstrakta koncentrāta dzesēšanas machineis piemērot karstu un mitru granulētā produktiem ar labu plūstošs iespējām efektīvi dzesēšanai. Tipisks lietojumprogrammas paredzētas dzesēšanas barības granulas un koksnes granulām. Tas var samazināt temperatūru, granulas no 80 ~ 90ºC apmēram 3 ~ 5ºC virs apkārtējās vides temperatūrā. Un granulu mitruma saturs ir samazināts no 17 % ~ 18 % līdz 12 % ~ 13 %.
Energoefektivitāti, padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, lielisks dzesēšanas rezultāts un zemākas investīciju izmaksu priekšrocības ir veikuši pretplūsmas granulas dzesētājs priekšroku vairumam lietotāju, barības un koksnes granulu augu.


Funkcijas

1 skaitītāju plūsmas dzesēšanas principu pieņemšanas atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu. Karstais gaiss, kas skar karstu granulas un nelaipnu skar atdzist granulas, lai izvairītos no koncentrāta virsmas plaisa izraisa pēkšņu dzesēšanas ražotā tieša pieskaršanās starp nelaipnu un karstu granulas. Tajā pašā laikā slūžām izmanto barošanu un lielāks gaisa ieplūdes vietas, tādēļ tā var iegūt labāk dzesēšanas iedarbība;
2. slaidu turp un atpakaļ pārvietojams darba priekšmeta galds ūdensbaseinā ir gluda un uzticamu izlādes, zemu atlieku;
3. mazs enerģijas patēriņš, viegli darbību;
4. nogulšņu temperatūra pēc atdzesēšanas ir mazāka par + 3 ~ 5 apkārtējās vides temperatūrā;
5. tas ir piemērots granulu dzesēšanas.

ModelisSKLB1.5SKLB2.5SKLB4SKLB6SKLB8
Volume(m3)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Temperatūra pēc Cooling(°C)Nav lielāks par apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC
Aspiration(m3/min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Jauda (kw) slūžām0.550.751.11.51.5


Klientiem no visas pasaules
Mēs uzstāt, andquot; Ticībā andamp; Federāciju, izdomājiet andamp; Radošums, pakalpojumu andamp; sirsnība, noplūcu andamp; "Prestige" andquot; , arī mēs savu izcilu Randamp; D grupas ar sajūtu, inovācijas un sadarbība.


Mūsu pakalpojumi:
Garantija: 1 gads
Mūsu profesionālā dienesta ietver: bezmaksas apmācības, norādes uzstādīšana un atkļūdošana.
Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi. Mūsu pēcpārdošanas apkalpošanas komanda on-line darīs labākais toaccomplish jūsu sirsnīgu prasība par laiku.


Sertifikāti:
FDSP ieguvis ISO9001:2008 starptautisko kvalitātes sistēmas sertifikācija, CE sertifikācija barības mašīnas, minerālmēslu mašīnas, biomasas iekārtu un compf ražošanas līniju, SGS sertifikācijas.


Hot Tags: karsti pārdošanu cūka / govs un zivju barības koncentrātu dzesētājs / leti plūsmu dzesēšanas mašīna, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana

You Might Also Like