Karsti pārdošanu 500Tons uzglabāšanas tvertnes

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd ir profesionāls ražotājs druva tērauda tvertnes un tās atbilstošs aprīkojums. Aprīkots ar modernu aprīkojumu, ritošo un caurumošanas pilnu ražošanas līniju var datorizēt. Ar savu augstu precizitāti un vienkārši...

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltdir profesionālisvirma tērauda tvertnes ražotājsun tās atbilstošs aprīkojums. Aprīkots ar modernu aprīkojumu, ritošo un caurumošanas pilnu ražošanas līniju var datorizēt. Ar savu augstu precizitāti un viegla uzstādīšana, ir uzlaboti produktu uzticamību un kvalitāti.

FDSP tērauda tvertnesvar ražot rievotas plates visu veidu specifikācijas automātiski ar progresīvu tehnoloģiju ārzemēs. Ražošanas process sastāv no coiling, apšuvuma, profilēšana, perforēšanai, izliecas un izciršanas utt. Un to var izpildīt katru procesu kontrolē datoru. Rievotas plates ir ne tikai skaistu izskatu, bet arī augstu precizitāti, universālo atbilstošu, augstas stiprības, viegla uzstādīšana, neliela atstarpe pēc montāžas un labu hermētiskumu.
Informācija par tērauda tvertnesKo mēs piedāvājam?

Uztērauda tvertnesmēs sniedzam dažādas specifikācijas 30 15000tons klientiem, includingdesign pilnu processdesign, fonds un pacelšanas projektēšanas un nogādājot, tīrīšana, kaltēšana, magnētiskās separācijas, svēršanu, mērot temperatūru, līmeņa kontroli, fumigācija, saldēšanas, putekļu noņemšanas, automatizācijas kontroli systemand citu profesionālo iekārtu ražošana, uzstādīšana, nodošanu ekspluatācijā, apmācības un citu vienas pieturas cietumsargs projekta.Pieteikumi:

●maize krātuve

●Brewing iesala krātuves

●Rice krātuve

●Wheat krātuve

●Sorghum krātuve

●Corn krātuve

●Alcohol storaeSertifikāti

FDSP ir pilnīgi pagājis ISO9001 starptautisko kvalitātes sistēmas sertifikācija un ir vairāk nekā 20 valstu patentu, visi galvenie produkti barības mašīnu self-izstrādājis YONGLI izturējušas Eiropas CE sertifikācija.Izmeklēšana