Karsti cinkots atloku pārtikas Šilo

Atloks cinkots pārtikas līdzekļus silo augstas stiprības: neliela tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. Labu sablīvēšanās funkciju: nodrošina Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes...

Produkta detaļas

Atloks cinkots pārtikas Šilo funkcijas

 1. Augstas stiprības: neliela tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

 2. Labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu mazo tvertnē var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

 3. Nelielā platībā noslogojums: mazākais attālums starp mazo Šilo sasniedz 600mm.

 4. Īsa būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, vajag tikai 5-6 dienu 1000 tonnas nelielam silo.

 5. Garu darba mūžu: 25-30 gadiem, sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma mazo Šilo struktūra.

 6. Jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.


Pieteikums

Atloks cinkots pārtikas Šiloprojekts graudu glabāšanas un apgrozījuma (barības, eļļa, alkohols, cietes, rīsu u.c.) silosos daļai ķīmisko un rūgt materiālu glabāšanu un apgrozījumu. lieli graudu noliktavā uzglabāšanai tvertnēs. Var saglabāt siltu, VEN ventilēta un aizcirtās. uzglabāšanas tvertnes ostas loģistika uzglabāšanai un apgrozījuma silosos.

feed storage bins


Priekšrocības

 1. Pamata zemākām izmaksām ar viegls, zema tērauda patēriņu.

 2. Augstu standartizācijas instalēt uz vietas.

 3. Vienkāršu un efektīvu instalēt īsā laikā.

 4. Viegli strādāt. Skābbarības novietnes ir aprīkots ar attiecīgajiem piederumiem, piemēram,: transportiera, ventilācija, žāvēšana un uzraudzības ierīces utt., lai nodrošinātu kvalitāti un drošību, materiāls glabājas tvertnēs.

 5. Pieņemt karsti cinkots pārklājumu.


Workingprogress

Instalēšanas procesu

feed storage bins

feed storage bins

feed storage binsIzmeklēšana