Karsts!! 2-8mm Pellet izmantot, cīnītos pret plūsmu ekstrakta koncentrāta dzesētājs ar Ce/ISO

Šāda veida skaitītāju plūsmas dzesētāja ir biomasas enerģijas granulas un dzīvnieku, mājlopu, mājputnu granulas. Tas ir galvenokārt uz atdzist 2-8mm dimensiju granulas, kad izejai no koncentrāta mašīnas karstā granulas temperatūra ir par 60-80 Celsija, pēc dzesēšanas temperatūra nav augstāka par istabas temperatūru ± 3-5.

Produkta detaļas

Šāda veida skaitītāju plūsmas dzesētāja ir biomasas enerģijas granulas un dzīvnieku, mājlopu, mājputnu granulas.
Tas ir galvenokārt uz atdzist 2-8mm dimensiju granulas, kad izejai no koncentrāta mašīnas karstā granulas temperatūra ir par 60-80 Celsija, aftercooling, thetemperature nav augstāks par istabu temperature±3-5.
Dzesēšanas teorija ir tas, ka aukstais gaiss iet dzesētāja iekšpusē no apakšas līdz augšai, hotpellets dzesētājs iet no augšas uz leju, kā laiks iet uz, pelletswill pulsa thecooler apakšā, aukstais gaiss tiks atdzist tiem apakšā pakāpeniski, šis veids būs reducepellet sadalīti. Ja aukstā gaisa iet uz coolerfrom top, kas tāpat kā granulas, tad hotpellets tiksies ar aukstu gaisu piepeši tad granulas būs viegli bojāts, especiallypellets virsmas. Šajā veidā var atdzist pilnībā un vienlīdzīgi, granulu šķelto likme ir smallerthan 0,2 %.

Tas parasti strādā ar ciklona un gaisa ventilators, gaisa satiksmes bloķēšanas. Kas tiek izmantots cleandust, to var instalēt arī screener dzesētāja apakšējā, whichcanseparate putekļu un labu granulas pēc atdzesēšanas.


Iezīmes:
1. pieņemot letes plūsmu dzesēšanas teorija, granulas var būt atdzesētu completelyand vienmērīgi.
2. budžeta izpildes materiālus ar slaidu vērtību kratīšanas veids, tādējādi padara theoperation stabils un padara materiālu novadīšana vienkārši un gluds.
3. atdzesēto koncentrāta temperatūra nav augstāka par istabas temperatūrā 3-5
Šāda veida skaitītāju plūsmas dzesētāja ir biomasas enerģijas granulas un dzīvnieku, mājlopu, mājputnu granulas.
ModelisSKLB1.5SKLB2.5SKLB4SKLB6SKLB8
Volume(m3)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Temperatūra pēc Cooling(°C)Nav lielāks par apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC
Aspiration(m3/min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Jauda (kw) slūžām0.550.751.11.51.5


Hot Tags: karsts!! 2-8mm granulu izmantošana, skaitītāju plūsmas koncentrāta dzesētājs ar ce/iso, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana