Horizontālo apgrozībā žāvētāja

Horizontālo apgrozībā žāvētāja galvenās īpašības: siltuma pārspriegot kamerā un karstā gaisa pārstrāde tiek lietota horizontālās apgrozībā fēns, kas ietaupa enerģiju un samazina izmaksas. Kontaktu laukums iekšējā kamerā ar materiāliem ir izgatavota no nerūsējošā tērauda tā, lai nodrošinātu izstrādājuma kvalitāti...

Produkta detaļas

Horizontālo apgrozībā dryermain īpašības:

Siltuma pārspriegot kamerā un karstā gaisa pārstrāde tiek lietota horizontālās apgrozībā fēns, kas ietaupa enerģiju un samazina izmaksas. Kontaktu laukums iekšējā kamerā ar materiāliem izgatavota no nerūsējošā tērauda tā, lai nodrošinātu produktu kvalitāti. Multi-drošības jostām, braukšanas neļauj pārkāpj granulas. Turklāt var noregulēt jostas ātruma kontroles žāvēšanas laiku. Karstā gaisa strāvu var koriģēt atbilstoši materiālu īpašības un žāvēšanas prasības, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti. Pašattīrīšanās sistēma tiek lietota kameras tīrīt atlikušo pulveris un daļiņas apakšā.Horizontālo apgrozībā žāvētājaplaši pielieto ārstēt augsta līmeņa ekstrūzijas koncentrāta barības un ūdens plūsmu.

1. starptautiskās uzlabotas tehnoloģijas: šūpošanos akciju sadales ierīces nodrošina vienādu izplatīšanas materiālu un mitruma.

2. high molecular polimēra neto vai nerūsējošā tērauda ekrāna štancēti plāksnes tiek lietoti cēlonis nav materiāla pieturās un tīrība.

3. unikālas gaisa cauruļvadu sistēmu: riņķveida kanāls var mainīt saskaņā ar faktisko vajadzību plūsmas virzienā.

4. ieplūdes un izplūdes attiecīgi ir sakārtoti žāvēšanas dažādos periodos, ko var viegli pielāgot temperatūra un mitrums gaisā arkls un kontrolēt žāvēšanas ātrumu. Šādā veidā var nodrošināt labu kvalitāti un konservēšanas augsts.

5. moduļu struktūra: garumu un virzienu var savākt kopā brīvi tikties ar dažādām prasībām. Acs jostas un ekrāna plāksnēm ir divi slāņi (var pielāgot trīs slāņu un vairāk), savukārt 1,2 1,8 līdz 2,4 m platumu var izvēlēties. Standarta sastāvdaļām var savienot saskaņā ar klientu produkcijas un mitruma saturs.

6. žāvētāju un dzesētāju var apvienot un ilgumu var koriģēt.

7. tīrīšanas pūķis ir aprīkota tā, lai risinātu pulveris un daļiņas.


Piemērojami joma

Žāvēšanas (stabilizēt un dzesēšanas) no koncentrāta, gabals un sloksnes formas materiālus par dzīvnieku barības un pārtikas nozarēm. Konservēšanas un žāvēšanas ekstrudētā aqua problēmas barības, normālu granulu padevi vai pārtika var efektīvi atrisināt. Gala granulas ir ideāls ūdens izturīga pret veiktspēju un labu izskatu. karstā gaisa pārstrādes sistēma ir enerģijas taupīšana, lēti un uzticami.


Technicalparameters

Tips

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Izmeklēšana