Hopper apakšējo graudu bunkura Bin

Līdzekļus 1. Hopper apakšā tērauda tvertnes ir slavena ar savu automātisko izkraušanas process. Iekšpusē silosi graudiem varētu izkraut automātiski sakarā ar nopietnību, un ļoti efektīvs; 2 tērauda kājas ir izgatavoti no H gaismu, kas ir labas kvalitātes un gultņu. leņķis 45 grādu un 60 grādu, 3,2 veidu starp...

Produkta detaļas

Hopper apakšā tērauda graudu silofeatures

1. Hopper apakšā tērauda tvertnes ir slavena ar savu automātisko izkraušanas process.Iekšpusē silosi graudiem varētu izkraut automātiski sakarā ar nopietnību, un ļoti efektīvs;

2 tērauda kājas ir izgatavoti no H gaismu, kas ir labas kvalitātes un gultņu.

3. veida leņķis 45 grādu _ 60 grādu, kuru vidū 60 grādu konisku apakšu parasti izmanto, lai saglabātu lielāku granulveida nogulšņu un pulverveida materiālu ar augstu viskozitāti.

4. karsti cinkotas tērauda loksnes, pārklājumu, cinkošanas 275g/m2.

5. skrūvju un skrūves savienojums, montāžu un vieglu apkopi.


Hopper apakšējo graudu bunkura pieteikumu

FDSP pieskrūvē tērauda tvertnestiek izmantots, lai saglabātu graudu, sēklu, lopbarības, cements, ogļu un citus materiālus, granulveida vai pulverveida. Populārākie izmantošanas mūsu produktu iekļaut pagaidu tranzīts, izejvielu un graudu noliktavām. Pašreizējās programmas iesteidzās tērauda tvertnes ir nodrošināt efektīvu un pieejamu krātuvju risinājumu graudu noliktavas, alkohola ražotnes, flourmill, eļļas spiestuves, cietes rūpnīca, barības dzirnavas, iesala rūpnīca, spirta rūpnīcām, ostās, sēta, un graudu pārstrādes centriem utt.

Graudu, tajā skaitā:

Kviešu /corn /soybean /sorghum /buckwheat /cereal /paddy /millet /bran /rice /peas /beans /rapeseeds /beet sēklas /peanut /ryeVentilācijas sistēmas

Graudu bunkura priekšrocības:

1. zemākas bāzes izmaksas ar viegls, zemo pieprasījumu fondam, zemu degvielas patēriņu tērauda.

2. augstu standartizācijas pakāpi. Mēs varam ražot standarta sastāvdaļām, kas var būt instalēta uz vietas.

3. vienkāršu, viegli un efektīvi uzstādīt ietvaros īsā laika dēļ pārāka sastāvdaļu dizainparaugu, kas ir saistīti ar standarta skrūves.

4. viegli saprast. Iesteidzās bunkurā ir aprīkots ar attiecīgajiem piederumi, piemēram: transportiera, ventilācija, žāvēšana un uzraudzības ierīces utt., lai nodrošinātu kvalitāti un drošību, materiāls glabājas tvertnē.

5. viegli uzturēt. Kā skābbarības novietnes daļas ir saistītas ar standarta skrūves, tā ir viegli noņemt vai izlabot to.

6. zemo cenu un ilgtermiņa lietošanas valdījuma. Iesteidzās Šilo izmaksas ir tikai 35 % - 50 % no cementa silo ar vienu un to pašu specifikāciju; un tās mūžs var sasniegt 30 gadus.

7, Hopper apakšējā tvertnē priekšrocība iscan dabiskā plūduma, bet tas ir jauda ierobežota, ietilpību ne vairāk kā 1250tons.

Izmeklēšana