Honeycombed Roller Shell

Honeycombed rullīšu shell ir viens no galvenajiem darba daļas ar skrošu dzirnavas un piemēroti pārstrādei dažāda veida biomasas degvielas granulu, dzīvnieku barības koncentrātu un citi granulas. Tas ir izgatavots no nodiluma izturīga sakausējuma tērauda ar carburization termiskā apstrāde, featuring pat cietība un ilgi pakalpojumu...

Produkta detaļas

Honeycombed rullīšu shell ir viens no galvenajiem darba daļas ar skrošu dzirnavas un piemēroti pārstrādei dažāda veida biomasas degvielas granulu, dzīvnieku barības koncentrātu un citi granulas. Tas ir izgatavots no nodiluma izturīga sakausējuma tērauda ar carburization termiskā apstrāde, featuring pat cietība un ilgu kalpošanas laiku. To iedala zobu tipa zobu ne caur tipu un iet cauri.


Ražošanas plūsmasIezīme honeycombed rullīšu čaulas

  1. Rullīšu apvalks, kas izgatavoti no nodiluma izturīga sakausējuma izejvielas, apstrādā sodu un termisko apstrādi;

  2. Izgatavoti no gultņu tērauda, augstu cietību, laba valkājot pretestība, gara dzīves dažādu zobu dziļumu un formas izvēle;

  3. Zobu virsmas formas rullīšu čaumalu, labi lai granulētas veiktspēju

  4. Bieži izmanto rullīšu čaulas zobu formu: kāres, gliemene formas un gliemene forma ar malas joslas

  5. Kāres, gliemene forma, rullīšu čaulas divu veidu galvenokārt izmanto mājlopu un mājputnu barības granulas.

  6. Kāres rolller čaulas priekšrocība ir pat valkājot gredzenu mirst, bet spoli rādītāji ir slikti.

  7. Rullīšu gliemene veidota čaula piedāvā labu spoli veiktspēju, plaši izmatots barības rūpnīcās, bet valkā gredzenu mirst pat nav.

  8. Gliemene forma ar malas joslas, šāda veida rullīšu apvalks ir attiecināms uz aqua feed. Nav viegli slaidu pret abām pusēm, kad tiek ekstrudēta barība.


Bildes no honeycombed rullīšu čaulas

Izmeklēšana