Augsti automātisko mājputnu barību, maisīšanas iekārta

1. mājputnu barības maisītājs tiek plaši izmantota dzīvnieku barību un mēslošanas līdzekļa pulvera, granulu e.c.t .various šķidruma samaisīšanas var pievienot. Maisīšanas laiks katras partijas ir tikai 30-90 sekunžu laikā, tagad tas tiek plaši izmantota dzīvnieku barības nozarē, minerālmēslu nozarē, ūdensdzīvnieku produktu audzēšana, ķīmiskajā rūpniecībā, ūdens...

Produkta detaļas

1.Mājputnu barības maisītājs ir plaši izmanto sajaukšanas dzīvnieku barību un mēslošanas līdzekļa pulvera, granulu e.c.t .various šķidrums var pievienot. Maisīšanas laiks katras partijas ir tikai 30-90 sekunžu laikā, tagad tas tiek plaši izmantota dzīvnieku barības nozarē, minerālmēslu nozarē, ūdensdzīvnieku produktu audzēšana, ķīmiskajā rūpniecībā, ūdensdzīvnieku produktu audzēšana, medicīnu un tā tālāk.

2. mājputnu barības maisītājsir pilna garuma izkraušanas durvis, parasti ievada un grunts izejas durvis ir gan divas, gan manuālo un pneimatisko tips, kopumā, kas lielāki par 1000 modelis parasti instalēs pneimatisko tipa šādā veidā, nav nepieciešams, lai darbotos ar rokasgrāmatu ir izejas durvis. Izvades ātrums ir ātri, un tur nav atlikuma, bet pneimatisko izkraušanas veids ir nepieciešams iegādāties papildu gaisa kompresors.

3. mājputnu barības mixermixing laiks ir īss (30-90seconds/partijas). Pievienojot ievades un izvades laiku, maisīšanas laiks ir aptuveni 10 15minutes katras partijas (pilnas slodzes darba), tas var sajaukties kopā 4 6times stundā. Viendabīguma pakāpe ir augsta (CV ir mazāka nekā 5 %)

4. mājputnu barības maisītājs ir dubultā bradāt vārpstas sajaukšanās efektivitātes un darba bilance ir gan ļoti augstu All tērauda maisītājs materiālus var pārvērtās par pilnu nerūsējošā vai tikai oglekļa tērauda, kas tiks izstrādātas saskaņā ar maisīšanas materiālu īpašībām.

5. mājputnu barības maisītājs bradāt vārpstu, sajaucot līdzsvara pakāpes ir ļoti stabils, kad darbi, tas nav kratīšanas, arī plaisu starp vārpstas un tvertnes ķermeņa ir ļoti saprātīgs, tagad šo dzīvnieku barības maisītājs ir mūsu valsts bezmaksas pārbaudes produktiem.Detalizēti FDSP 2t/partijas dzīvnieku barības maisītājsIzmeklēšana