Augsto tehnoloģiju firmas skaitītāju plūsmas dzesētāja

Mums ir divu veidu dzesētājs mašīna, viens ir skaitītāju plūsmas dzesētāja, vēl ir šūpoles flap vēsākas. Skaitītāju plūsmas dzesētāja ir slīdēja turp un atpakaļ pārvietojams darba priekšmeta galds izdalījumi, to izmantot dzesēšanai galveno barības granulas; šūpoles flap dzesētājs pieņemt cilindru stumšanas šūpoles flap izdalījumi, kā tā var izvairīties no mazā granulas noplūde no atloks vai novērstu postošu lielas granulas, tā piemērota barības granulas, biomasas granulu un mēslojuma granulas garneles.

Produkta detaļas

Mums ir divu veidu dzesētājs mašīna, viens ir skaitītāju plūsmas dzesētāja, vēl ir šūpoles flap vēsākas. Skaitītāju plūsmas dzesētāja ir slīdēja turp un atpakaļ pārvietojams darba priekšmeta galds izdalījumi, to izmantot dzesēšanai galveno barības granulas; šūpoles flap dzesētājs pieņemt cilindru stumšanas šūpoles flap izdalījumi, kā tā var izvairīties no mazā granulas noplūde no atloks vai novērstu postošu lielas granulas, tā piemērota barības granulas, biomasas granulu un mēslojuma granulas garneles.Kāpēc izvēlēties mūs?
SGS, ISO9001:208, CE sertifikāti, mūsu produkti ir pagājis. Turklāt mums pieder vairāki patenti, piemēram, andquot; komunālo pakalpojumu modeļa patenti certificateandquot; un andquot; augsto tehnoloģiju produktu certificateandquot; utt. Mūsu preces eksportēja uz daudzām valstīm un ieguva labu reputāciju un kvalitatīvi pārāka dienests.


Tehniskie parametri:

PrecesMKLB1.5MKLB2.5MKLB4MKLB6MKLB8
Dzesēšanas volume(M3)1.52.5468
Output(T/H)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Pēc dzesēšanas temperatūraNav augstāka par + 3 apkārtējās vides temperatūra-5ºC
Galvenā motora power(KW)0.751.11.51.51.5
Airlock power(KW)0.550.751.11.51.5


Iezīmes:
1. unikāls rotējošo labi izplata institūcija padara pat vairāk materiālu un dzesējošā iedarbība vēl pamatīgāku.
2 svārsta flap pildošās iestādes kontrolē hidrauliskās sistēmas (pneimatisko sistēmu), pat un gludas izlādes. Izvades ātrums var būt regulējams.
3. tas var atdzist veida materiāli, piemēram, apaļi, bloku, gabals vai koncentrāta statusu.
4. zema enerģijas patēriņa un viegli strādāt.
5. pēc dzesēšanas temperatūra nebūs pa 3 vai 5 ° C temperatūru telpā.
6. automātiski apturētu laikā izlādes.


Hot Tags: augsto tehnoloģiju firmas skaitītāju plūsmas dzesētāja, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana