Ātrgaitas barības maisītājs dzīvnieku barībai

Barības sajaukšanas paņēmieni mājlopu barības maisītājam tiek plaši izmantoti dzīvnieku barības un mēslojuma pulvera, granulu utt maisījumos. Var pievienot dažādus šķidrumus. Maisīšanas laiks katrai partijai ir tikai 30-90 sekundes. Tagad to plaši izmanto dzīvnieku barības industrijā, mēslošanas līdzekļu rūpniecībā, ūdens produktu audzēšanā, ...

Produkta detaļas

Barības sajaukšanas īpašības

  1. Mājputnu gaļas maisītājs tiek plaši izmantots dzīvnieku barības un mēslojuma pulvera, granulu utt. sajaukšanai. Var pievienot dažādus šķidrumus. Sajaukšanas laiks katrai partijai ir tikai 30-90 sekundes. Tagad to plaši izmanto dzīvnieku barības industrijā, mēslošanas līdzekļu rūpniecībā, ūdens produktu audzēšanā, ķīmiskajā rūpniecībā, ūdens produktu audzēšanā, medikamentos un tā tālāk.

  2. mājputnu barības maisītājā ir pilnas garuma izlādes durvis, parasti ieejas un apakšējās izvades durvis ir divas, izejas durvis ir gan manuālas, gan pneimatiskas, parasti ir lielākas par 1000. Modelis parasti uzstāda pneimatisko tipu, tādēļ nav nepieciešams vadīt manuāli . Izplūdes ātrums ir ātrs, un nav atlikušo, bet pneimatisko izlādes veidu nepieciešams iegādāties papildus gaisa kompresoru.

  3. Mājputnu barības maisītājs Sajaukšanas laiks ir īss (30-90 sekundes / sērija). Ievietojot ievades un izvades laiku, maisīšanas laiks ir apmēram 10-15 minūtes katrai partijai (pilna slodze), to var sajaucot 4-6 reizes stundā. Viendabīguma pakāpe ir augsta (CV ir mazāka par 5%)

  4. Mājputnu barības maisītājam ir dubultkanāla vārpsta, maisīšanas efektivitāte un darba bilance ir ļoti augsta. Visi maisītājā esošie tērauda materiāli var tikt pārveidoti par pilnīgi nerūsējošu vai vienkārši oglekļa tēraudu, kas tiks veidoti atbilstoši jūsu maisīšanas materiālu īpašībām.

  5. Mājputnu barības miksera lāpstiņas sajaukšanas līdzsvara pakāpe ir ļoti stabila, kad tas darbojas, tas nav sakrata, arī plaisa starp vārpstu un tvertnes korpusu ir ļoti saprātīga, tagad šis dzīvnieku barības maisītājs ir mūsu valsts bezmaksas pārbaudes produkti.


Viena vārpstas bīdītāja maisītāja video ievade


Pieteikumi

To plaši izmanto augstas klases mājputnu un lopbarības produktu granulēšanai.

QQ 截图 20160630142255.jpgĀtrgaitas barības maisītājs FDSP

QQ 截图 20160718141939 副本 .jpgKāpēc mums izvēlēties?

Pieredzējis barības un biomasas granulu līniju saistīts piegādātājs vairāk nekā 15 gadus.

Profesionāla pārdošanas un inženieru komanda par jūsu pakalpojumu.

Visi produkti ir apstiprināti CE un ISO9001 & SGS sertifikāti

Lai nodrošinātu kvalitātes standartus, izmantojiet visjaunāko CNC iekārtu centru.

Katrs regulārais klients ar lielu apmierinātību novērtē mūsu produktus / pakalpojumus.

QQ 截图 20160718143554.jpgIzmeklēšana