Augstas kvalitātes granulu mašīnu rezerves daļas

Īss ievads Die Ring Ring die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas. Gredzena mirst kvalitāte ir liela nozīme, padarot augstas kvalitātes...

Produkta detaļas

Īss ievads par gredzenu Die

Gredzena die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas.

Gredzena mirst kvalitāte ir nozīmīga loma, veidojot augstas kvalitātes granulas un lieljaudas, arī var ietaupīt daudz uzturēšanas izmaksas granulu ražotāji.

LiangYou ir uzticams gredzenu mirst ražotājs, kas var sniegt jums visaugstākās kvalitātes zvana nomirst. Mēs varam pielāgotā dizaina dažādu zīmolu pellet Mill, piemēram: MPT, kaitinot, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, kaitinot, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak utt. Mēs varam par katru customersand #39; zīmējums.Priekšrocības:

  1. Specializētā tērauda kalves process nodrošina augstas kvalitātes tērauda ēzes.

  2. 15years pieredzi, dies veikto papildu speciālas gundrill, nodrošinot precīzu lielumu mirst caurumiem.

  3. Specializētas galvenais heat-treating procesu veic papildu heat-treating iekārtas, piemēram, vakuuma krāsns.

  4. Profesionālo dizaina un mārketinga pieredze garantē formas un dziļumu mirst caurums, caurums sākuma likmi, kas var izpildīt dažādas prasības mājputnu un mājlopu barības un ūdens plūsmu. Tādējādi ievērojami uzlabot kvalitāti un augstu efektivitāti granulas.

  5. Ideāls pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu atbilst nepieciešamajiem lietotāja.
Ražošanas process:

1. precision Machining - CNC

Machining center CNC machining center apliecināt augstas precizitātes trīsdimensiju, ģeometriskā iecietību un virsmas raupjums.

2. atvere Machining - Vācija lielgabals urbis

Labas kvalitātes lielgabals urbt aprīkojums, darbarīki un caurumu urbšana programmatūra:

1. die caurums nostāju augstu precizitāti līdz 15 sekundes katrā aplī. Augstas precizitātes pozīciju nodrošina augstas precizitātes trīsdimensiju gan materiālu vienveidību un vienveidību mirst valkā un spēku radiālā virzienā un perifērijas virzienā.

2. augstu rotācijas ātrumu un importēto rīki un dzesēšanas šķidrums nodrošina procesa nosacījumiem kā urbšana, nepieciešama. Pateicoties šādos apstākļos, pārstrādātu mirst caurums līdzekļus mazo raupjuma, Ra 0,8 un gludumu, kas nodrošina granulētas izdošanas, kvalitāte un atkļūdošana ērtības.

3. piemērojot programmatūras caurumu urbšana ir labvēlīgs palielināt gredzenu mirst porainība un optimizēt savu ceļu atveri un tādēļ granulētas produkciju, kvalitātes un lietošanas ilgumu mirst ir garantēta.3. vakuuma pastiprināšana

Amerikāņu vakuuma krāsns: augsta vakuuma pakāpi, bez oksidācijas reakcijas gredzenu die virsmu, nodrošinot sākotnējo die caurums iekšējās virsmas gludumu ir ilgu kalpošanas laiku un augstu kvalitāti. Dzesēšanas ātrgaitas nodrošina vairāk vienmērīgi sadalītos karbīda hardenability un vienveidība gredzenu mirst.
Izmeklēšana