Augstas kvalitātes barības koncentrātu vibrācijas dzesētājs Swing dzesēšanas iekārta

QQ截图20160729103304 副本. JPG Līdzekļus un priekšrocības---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta A) ekstrakta koncentrātu dzesēšanas iekārta ir ņemts vērā letes pašreizējā dzesēšanas principu atdzist koncentrāta materiāls ar augstai temperatūrai, lielam mitrumam. Tā var izvairīties no šoka dzesēšanas parādība, kad aukstais gaiss sazinās ar karstu materiālu, tādējādi var novērst koncentrāta izskatu, radot crazings. B) Dzesēšanas tvertne pieņem astoņstūris konstrukciju, kas nodrošina dzesēšanu ir nav miris leņķus. Paredz gaisa slēgts materiāla padeve, liela ieplūdes gaisa satiksmes jomā, izcilu dzesējoša iedarbība. C) izkraušanas ierīces materiālu pieņem slaidu vārstu turp un veidu, stabilu un drošu darbību, maz atlicis. D) temperatūras atdzesēts barības granulas nebūs augstāka par apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC, arī piemērots dzesēšanas daļiņu materiāls. Dzesēšanas ātrgaitas un izdevīgiem dzesējoša iedarbība. Dzesētāja pretplūsmas granulas var atdzist vairāk granulu uzturot optimālu granulu kvalitāti. Zemāks enerģijas patēriņš, vienkāršu darbību un tīrīšana, augstu ražošanas efektivitāti. Pieteikums---Mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta Pretplūsma dzesētāji izmanto galvenokārt liela vai vidēja lieluma barības granulēšanas iekārtas un kokskaidu granulu ražošanas līnijas. Granulu dzesētāji var atdzist koncentrāta materiālu un samazina temperatūras un mitruma saturs. Tāpēc dzīvnieku barības granulas ir ērtāk, lai iepakotu, transportēt un uzglabāt.

Produkta detaļas

Līdzekļus un priekšrocības---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta
A) ekstrakta koncentrātu dzesēšanas iekārta ir ņemts vērā letes pašreizējā dzesēšanas principu atdzist koncentrāta materiāls ar augstai temperatūrai, lielam mitrumam. Tā var izvairīties no šoka dzesēšanas parādība, kad aukstais gaiss sazinās ar karstu materiālu, tādējādi var novērst koncentrāta izskatu, radot crazings.
B) Dzesēšanas tvertne pieņem astoņstūris konstrukciju, kas nodrošina dzesēšanu ir nav miris leņķus.
Paredz gaisa slēgts materiāla padeve, liela ieplūdes gaisa satiksmes jomā, izcilu dzesējoša iedarbība.
C) izkraušanas ierīces materiālu pieņem slaidu vārstu turp un veidu, stabilu un drošu darbību, maz atlicis.
D) atdzesētu barības rogas temperatūras wonand #39; t augstâkam nek apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC, arī piemērots dzesēšanas daļiņu materiāls.
Dzesēšanas ātrgaitas un izdevīgiem dzesējoša iedarbība. Dzesētāja pretplūsmas granulas var atdzist vairāk granulu uzturot optimālu granulu kvalitāti.
Zemāks enerģijas patēriņš, vienkāršu darbību un tīrīšana, augstu ražošanas efektivitāti.

Pieteikums---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta
Pretplūsma dzesētāji izmanto galvenokārt liela vai vidēja lieluma barības granulēšanas iekārtas un kokskaidu granulu ražošanas līnijas. Granulu dzesētāji var atdzist koncentrāta materiālu un samazina temperatūras un mitruma saturs. Tāpēc dzīvnieku barības granulas ir ērtāk, lai iepakotu, transportēt un uzglabāt.


Galveno tehnisko parametru

ModelisSKLB1.5SKLB2.5SKLB4SKLB6SKLB8
Volume(m3)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Temperatūra pēc Cooling(°C)Nav lielāks par apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC
Aspiration(m3/min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Jauda (kw) slūžām0.550.751.11.51.5

par mums
Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou Agro mašīnas co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas agriculturefield. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSuProvince, ĶTR.
FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.


Izmeklēšana