Augstas precizitātes Pellet Mill Die Roller

Pastāv daudzi veidi, rullīšu Shell, piemēram, Open beidzas gofrētas, slēgts beidzas gofrētas, Dimpled un slīpā formas rullīšu čaumalu, izcaurumot formas, gliemene formas, kroku formas utt. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu shell ir galvenokārt izmanto mājlopu un mājputnu barības veidiem...

Produkta detaļas

Pastāv daudzi veidi, rullīšu Shell, piemēram, Open beidzas gofrētas, slēgts beidzas gofrētas, Dimpled un slīpā formas rullīšu čaumalu, izcaurumot formas, gliemene formas, kroku formas utt. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu shell ir galvenokārt izmanto tipi, mājlopu un mājputnu barības granulas un granulētas rūpniecības biomasas.

Rullīšu čaulas dzīvē ir tik kritisks, bieži mainot veltni čaumalas būs arī kaitējumu die gredzenu. Kas nozīmē rullīšu čaulas materiāls būtu arī ieguva vērā granulētas iekārtu iegādē. Hroma tērauda sakausējumu materiāliem ir ieteicams, tas ir labs īpašums nogurums pretestību, kas ir piemērota prasība darbojas skarbu vidē.

Laba rullīšu čaumalas ne tikai veikta par labu materiālu, bet arī atbilst tā nomirst lielisku sniegumu. Katrā mirst un rullīšu asamblejas uzturēšanās ir kopā kā viens vesels, paplašinot mirst un rullīšu dzīvi un ļauj viegli uzglabāšanas un pārveidošanas.

Jaunākās mašīnas rullīšu korpusa izgatavošanai

Izmeklēšana