Augstas veiktspējas saimniecībā izmanto graudu bunkura

Graudu uzglabāšanas tvertnes ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas, garantijas un var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls. Mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas. Materiālus var glabāšanas Professional...

Produkta detaļas

FDSPand #39; s graudu uzglabāšanas tvertnesir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas, garantijas un var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls. Mūsu graudu uzglabāšanas tvertnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas.


Materiālus var krātuves


Profesionāla noformējuma FDSP graudu bunkura

Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzeŠiloProjektējot un konstruējot. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.


Detailattēlsuzglabāšanas tvertnes spar mums
Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltdir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

Hot Tags: augstas veiktspējas fermas, kas izmanto graudu silo, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana