Augsta un zema sprieguma kontroles panelis

Pakalpojumu nosacījums: 1. apkārtējās vides temperatūra: + 40 ° c --5 ° c. 2 augstums: ≤2000m 3. Atmopheric nosacījums: dzidru gaisu. Ralative mitrums ir ne vairāk kā 50 %, visaugstākais 40 ° c temperatūrā, kamēr lielāks mitrums ir atļauta zemākā temperatūrā, piemēram, 90 % pie 20 ° c. Kondensācijas varbūt occure...

Produkta detaļas

Ekspluatācijas apstākļos:

1. apkārtējās vides temperatūra: + 40 ° c--5 ° c.

2Altitude: ≤2000m

3. Atmopheric nosacījums: dzidru gaisu. Ralative mitrums ir ne vairāk kā 50 %, visaugstākais 40° c temperatūrā, kamēr lielāks mitrums ir atļauta zemākā temperatūrā, piemēram, 90 % pie 20 ° c. Kondensācijas varbūt occure gadījuma sakarā ar temperatūras izmaiņām.

4. pārvadāšanas un uzglabāšanas procesā ierīces ir piemērotas temperatūras diapazons:-25 ° c līdz 55 ° c, īsu laiku (mazāk nekā 24 h) var sasniegt 70 ° c, ierīce nav neatgriezenisku kaitējumu šīm galējām temperatūrām, bet jāspēj darboties parasti normālos apstākļos.

5. Ja nav izpildīts iepriekš minēto nosacījumu, tas ir consulated un atrisināt lietotāja un rūpnīcas.

6. kad equipemnt tiek izmantots jūras vai kodolenerģijas spēkstacijas Kalipso, tehniskās vienošanās ir atkāpies.


Lietotājam būtu jāsniedz šāda informācija:

1. vienotas sistēmas galvenās ķēdes shēmas / primārās ķēdes programmu pieteikumu / elektroinstalācijas shēma un componnets tipa

2. sekundārās ķēdes shematiska diagramma vai elektroinstalācijas shēmā

3. detalizētas specifikācijas un daudzums elektroiekārtas, kas uzstādītas katru Ministru kabineta un aizpildiet pasūtījuma specifikācijas.

4. permutation un kombināciju gredzenu slēdžu, izkārtojums.

5 filmu komutācijas skapī (noklusējums ir MB2071)

6. īpašas prasības marķē, kamēr pasūtījumi.


Izmeklēšana