Augstas cietības Pellet Die/Ring Die

FDSP var ražot gredzenu mirst no dažādiem materiāliem, veidus un cauruma diametrs, kas ir piemērots visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE u.c. Lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijas gredzenu nomirst, ja jums ir nepieciešams. Atskaņo zvana mirst kvalitāti...

Produkta detaļas

FDSP vargredzenu presformas izgatavošanadažādi materiāli, veidu un cauruma diametrs, kas ir piemērots visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE uc lūdzu piedāvāt zīmējumu un Ring specifikācijas nomirst, ja nepieciešams.


Gredzena mirst kvalitāte ir nozīmīga loma, veidojot augstas kvalitātes granulas un lieljaudas, arī var ietaupīt daudz uzturēšanas izmaksas granulu ražotāji.Dies-perfectdrilling

FDSP gredzenu nomirstir ļoti precīzi un regulāri perforācija: andquot; medus combandquot; caurumi izkārtojums ir nevainojams.

Dziļu bedri, izmantojot ieroci urbis urbšanas: gredzena mirst caurumi masīva vienmērīgi, vienotu sieniņu biezumu starp caurumiem, lai nodrošinātu gredzenu bojā strādā sekmīgi, jobarības ekstrakta koncentrāta dzirnavasar gludu virsmu, atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta. Ir svarīgi, lai uzlabotu sekmīgu un gredzenu mirst caurumus, lai temperatūru atšķirība samazinās, samazināt enerģijas patēriņu, palielināt jaudu un samazinātu zaudējumus FDSP sasniegt starptautiskā līmenī advanced uzturs poļu līmenis attiecas uz cietība gredzenu mirst, vienmērīgumu un gludumu caurumi.


Gredzena mirst galvenās iezīmes

1, slidena caurums, ilgu darba mūžu un lieljaudas

2, konkurētspējīgu cenu

3. ātru piegādi

4 par 20years ražošanas pieredze

5. kvalitātes kontrole: ISO9001: 2000

6, cauruma diametrs: barības izmērs 2-12mm; kokskaidu granulu izmērs ir 6-12mm vai pielāgot citus lielumus

7, nodiluma izturību, izturību pret koroziju, siltuma pretestību, nogurums pretestību, ietekmē izturību.

Izmeklēšana