Čaulas ražotājs augsta abrazīvā rullīšu FDSP

Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā. Granulu dzirnavu rullīšu apvalks ir viens galvenais darba komponentus ar skrošu dzirnavas, izmanto, lai apstrādātu dažādu veidu biomasas granulu degvielas, barības koncentrātu, kokskaidu granulu un tā tālāk. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu...

Produkta detaļas

Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā. Granulu dzirnavu rullīšu apvalks ir viens galvenais darba komponentus ar skrošu dzirnavas, izmanto, lai apstrādātu dažādu veidu biomasas granulu degvielas, barības koncentrātu, kokskaidu granulu un tā tālāk. Rievotas rullīšu čaulas un enerģisko rullīšu shell ir galvenokārt izmanto mājlopu un mājputnu barības enerģētiskās pelletingandbiomass pelletingindustry veidi.

Mēs esam profesionāli ražotājs specializējas rullīšu čaumalas un citi koncentrāta dzirnavu rezerves daļas kā gredzens nomirt, Gultņi vārpstām un tā tālāk ar apmēram 20 gadu pieredzi. Mūsu rullīšu čaumalas baudīt augstu abrazīvās pretestības un izturību pret koroziju, kas padara pārliecināts rullīšu čaumalas iegūt ilgu kalpošanas laiku.

Jaunākās mašīnas rullīšu korpusa izgatavošanai

Izmeklēšana