Āmurs smalcinātājs

Produkta īpašības: 1. āmurs sitējs ir vissvarīgākā daļa, kā arī lielākā daļa viegli valkāt daļa āmuru mill. Forma, lielums, izvietojums un āmuri kvalitātes ir liela ietekme uz smashing efektivitāti un produktu kvalitāti. 2. āmurs sitējs kvalitāte ir trīs aspekti: materiāli,...

Produkta detaļas

Produkta īpašības:

1 āmurs sitējs ir vissvarīgākā daļa, kā arī lielākā daļa viegli valkāt daļa āmuru mill. Forma, lielums, izvietojums un āmuri kvalitātes ir liela ietekme uz smashing efektivitāti un produktu kvalitāti.

2. āmurs sitējs kvalitāte ir trīs aspekti: materiāli, termiski apstrādāts un apstrādes precizitāti.

1) materiālu un termiskā apstrāde: mūsdienās galvenais materiāls par to, kur bija dažādi āmuri ir zema oglekļa tērauda, vidēja oglekļa tērauda un īpašu čuguna utt. Termiski apstrādāts un virsmas aizsardzības pastiprināšana (tostarp virsmas carburization un slāpē, kā arī līdz metināšanai ar volframa karbīda utt.) var uzlabot valkā izturību pildot āmuri un uzlabot darba dzīvi.

2) apstrādes precizitāti: āmuri ir sava veida ātrgaitas darbojas komponents, izgatavošanas precizitāte ir liela ietekme, rotora atlikumā āmuru mill. Tas ir nepieciešams, ka par pašu rotora svara atšķirība starp jebkuru divu grupu āmuri neiekļauj vairāk kā 5g. Tātad ražošanas precizitātes stingri jākontrolē, jo īpaši attiecībā uz āmuri, līdz metināšanai ar volframa karbīds.

3) āmuru sitējs streiks materiālus tieši, tāpēc viņi vienkārši nojaukt un visbie āk nomaina. Āmurs abrāzijas nozīmē darba leņķi tika sadalīti un āmurs ir brāķis, ja ir sadalīti četrās darba leņķi.

4) skaits un izvietojums āmuri ietekme rotora līdzsvaru, materiālu izplatīšanas smalcināšanas istabā, āmurs valkā vienveidību un darba efektivitāti, āmuru mill.

5) lineārais ātrums āmura galā ir liela ietekme uz darba izpildi, āmuru mill.


Izmeklēšana