Gravitācijas iepakojuma apjoma

Iepakojuma daudzuma scale—(gravity) kvantitatīvi iepakojuma granulas koncentrētās lopbarības, rupjiem graudaugu un eļļas rūpniecībā utt. Tā ir piemērota daudzuma automātiska iepakojuma daļiņu un pulvera materiālu, piemēram, graudi, sēklas, minerālmēslu un citu materiālu ar mazāku mitruma un labas...

Produkta detaļas

Iepakojuma daudzuma scale—(gravity)

Kvantitatīvi pakotne granulas ir koncentrētas barības, rupjiem graudaugu un smērvielas u.c. nozarēs. Tā ir piemērota daudzuma automātiska iepakojuma daļiņu un pulvera materiālu, piemēram, graudi, sēklas, minerālmēslu un citu materiālu ar mazāku mitruma un labu vienmērību.Gravitācijas iepakojuma apjoma apraksts:

Ierīce ir izmantot materiālu gravitācijas (brīvā kritienā) ar barošanu, mērīšanas kvantitatīvie iepakojuma iekārtas svēršanai. Daudzuma kontrole ir divu posmu kontroli, thicknessfeeding, naudas plūsma tiek mainīta uz bunkuru plūsmas jomā, tādējādi mainot plūsma ķermeņa vērā svēršanas piltuve sasniegšanai daudzuma kontroles nolūkos. Vienu vai jaukta tipa granulu materiālu iepakojuma apjomu.Funkcijas

1. importēto svēršanas kontrolieris ar touch screen, sver sensoru un pneimatisko komponents tiek lietotas. Ir liela mēroga precīzi un stabili.

2. maksas smaguma nodrošina lielu ātrumu un precizitāti.

3.auto-korekcija, satraucošas materiālu iztrūkums un vaina avots self-diagnosticēšana.

4. durvju panelis, aizzīmogotā dzelžainā maisā un atgriežas ierīces izvairīties no atliekas un putekļiem. Atputekļošanas ierīces interfeiss ir rezervēta vieta darba vides uzlabošanai.

5. nerūsējošā tērauda tiek lietota sastāvdaļas saskaras ar materiāliem, kas padara ilgāku darba mūžu.


Parametri

Tips

Weighingrange(kg)

Weighingspeed(Bag/h)

Accuracyclass

Installationheight (mm)

SDBLY ZDSinglescale

20~50

450-540

X(0.2)

3180

SDBLY ZSdoublescales

20~50

X(0.2)

3180

Izmeklēšana