Graudi Grinder dzīvnieku barības āmuru Mill

Piliens stila sērijas lopbarības Powder Mill var sasmalcināt visu veidu materiāliem, piemēram, kukurūza, sorgo, kviešu, pupiņas, sasmalcinātas kūka un citus materiālus. Rotors ir speciāli ar divu citu āmurs ekrāna vietu, viens par rupjiem slīpēšanas, viena smalka slīpēšanas, atrisināt daļu no lietotāja, lai ražotu dzīvnieku barību un arī grib ražot zivju barības pieprasījumu.

Produkta detaļas

Graudi dzirnaviņas dzīvnieku barības āmuru mill
Piliens stila sērijas lopbarības Powder Millvar saspiest visu veidu materiāliem, piemēram, kukurūza, sorgo, kviešu, pupiņas, sasmalcinātas kūka un citus materiālus.
Rotors ir speciāli ar divu citu āmurs ekrāna vietu, viensrupjām slīpēšana, vienssmalki samaļot, atrisināt daļu no lietotāja, lai ražotu dzīvnieku barību, kā arī vēlas ražot zivju barības pieprasījumu.


Kritums tipa āmuru mill funkcijas:
1 piliens formas malšanas kambarī, var sabojāt apgrozībā slāņa materiālu, unikālā struktūra, var sasniegt, otrs sasmalcinot, smalcināšanas efektivitāti ievērojami uzlabojusies;
2 fast Kai bumbas formas spiediena pārbaudes mehānismu, aizstāt sieta ir ērtāk, uzticamākas iespīlēšanas.
3, lietojot āmuru, darba daļas valkāt augsta līmeņa standartizācijas., veicinātu strauju piederumi kopējā labs remonts.
4 kontroles un grinder aprīkots ar automātiskas padeves ierīces, barības daudzumu, lai sasniegtu automātiska regulēšana.
5. rotora caur līdzsvarošanu. Statisks līdzsvaru. Sarežģītākas eksperimentālās triecienizturība. Pārbaudes, lai nodrošinātu stabilāku darbību. Klusāka. Izcila veiktspēja.


Kritums tipa āmuru mill darba teorija:
Āmuru millizmanto tiešo vadīt; papildu augstas intensitātes magnētiskās separācijas ierīci; var sasniegt pat barošanas automātiskās padeves ātrums kontroles mehānisma izvēles automātiskā; rotors, augstas precizitātes līdzsvarotības, galvenās daļas var būt pozitīvie un negatīvie divvirzienu rotāciju; pēc apstrādes āmuru, labas kvalitātes, ilgu mūžu, augstu saspiešanas; īpaša termiskā apstrāde darbināmas durvis ar paškontrolējošu ierīci, ērtu un elastīgu, drošu un uzticamu. Kopumā mašīnu konstrukciju sarežģītus un saprātīgu, kompaktu struktūru, skaistu izskatu, raža labāk nekā līdzīgiem produktiem, mazu strāvas patēriņu, ērti darboties un apkopt, to plaši izmanto pārtikas, lopbarības, vīns, pārtikas, ķīmiskās izejvielas, smashing apstrādes iekārtas ideālo Vice materiāliem. Lidmašīna bija barības dzirnavas, smalcināšanas iekārtas plaši izmanto rīsu dzirnavas, izmantojot viegli uzstādīt.


Tehniskie parametri:

Izmeklēšana