Graudu uzglabāšanas tvertnēs pārdošana/Steel Bulk Šilo

Graudu bunkura ieviešana: 1. Hopper apakšā tērauda tvertnes sērijas ir īpaši projektēts, vecāko inženieri, mūsu uzņēmumā ar augstas kvalitātes cinkošana valdi. 2. Hopper leņķi var 45° un 60°, kuru vidū 60° konusveida apakšu parasti izmanto, lai saglabātu lielāku granulveida nogulšņu un pulvera materiālu ar augstu viskozitāti.

Produkta detaļas

Graudu bunkura ieviešana:

1. Hopper apakšā tērauda tvertnes sērijas ir īpaši izstrādāta vecāko inženieri, mūsu uzņēmumā ar augstas kvalitātes cinkošana valdi.

2. Hopper leņķi var 45° un 60°, kuru vidū 60° konusveida apakšu parasti izmanto, lai saglabātu lielāku granulveida nogulšņu un pulvera materiālu ar augstu viskozitāti.

3. visas cisternu precīzijas inženierijas no augstas stiprības, 80 mm x 14 mm zema profila Gofrētas tērauda plāksne, parasti galvanizēta 275 g/m2.

4. tvertnēs dzīves ciklu var nonākt līdz 30-50 gadu garumā. Ir paredzēti produkti atbilst valsts standarta GB50322-2001. 5. Hopper apakšā tērauda tvertnēs nodrošina augstākās kvalitātes graudu uzglabāšanas opcija pieejama. Erekcija populārākajām 250t 500t, 1 000t tvertnēs ir vienkārša un parasti jāpabeidz apmēram 10 dienas vienā bunkurā.


Priekšrocības FDSP graudu uzglabāšanas tvertnes
1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 yearsand #39; skābbarības novietnes celtniecības pieredzi.
2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.
3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.
4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.


Graudu uzglabāšanas tvertnes funkcijas
1. augstu precizitāti:
Mūsu savākšanas tvertnēs ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.
2. augstā automatizācija:
Mūsu savākšanas tvertnēs var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls.
3. plaša krātuve:
Mūsu savākšanas tvertnēs ir plaša novietne. Vienā bunkurā, līdz pat 15 000 tonnas un pilnīgu funkciju, jauda atbilst prasībai dažādiem klientiem.
4. viegli uzturēšana:
Viegli jaunināt jaudas vai Šilo pārvietot mūsu asamblejas silos, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes.
5. mazāk ieguldījumu:
20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.


Tehnika:

Kukurūzas uzglabāšanas graudu tērauda tvertnes sistēmu plaši izmanto mājputnu fermu, rīsu dzirnavas, miltu dzirnavām, sojas pupu eļļas spiestuves, dzīvnieku barības dzirnavu augu alus darītavu iekārtas un tā tālāk; Tērauda tvertnes sistēma tiek izmantota, lai saglabātu graudu (piem., lielākā kviešu, kukurūzas, rīsiem, nelobīti, sorgo, sojas u.c.), dzīvnieku barības, labības sēklu, plastmasas granulu, koka granulu utt...

Izmeklēšana