Graudu uzglabāšanas tvertnes ražotājs un piegādātājs

Graudu uzglabāšanas tvertnes (tērauda spirāli Šilo) līdzekļi: 1. augstas stiprības: kukurūzas skābbarības novietnes sienu vertikālā stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. 2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli...

Produkta detaļas

Funkcijas ofgrain uzglabāšanas tvertnes (tērauda spirāli Šilo):
1. augstas stiprības: kukurūzas skābbarības novietnes sienu vertikālā stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.
2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu kukurūzas skābbarības novietnes var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.
3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums starp kukurūzas skābbarības novietnes sasniedz 600mm.
4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, vajag tikai 5-6 dienu 1000 tonnu kukurūzas silo.
5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma kukurūzas skābbarības novietnes struktūra.
6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.

Funkcijas ofgrain uzglabāšanas tvertnē (montāžas tērauda tvertnes):
1. augstas precizitātes: mūsu kukurūzas skābbarības novietnes ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.
2. augstu automatizāciju: mūsu kukurūzas skābbarības novietnes var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls.
3. plaša novietne: mūsu kukurūzas skābbarības novietnes ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas,
pilnu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.
4. viegli uzturēšana: mūsu kukurūzas skābbarības novietnes, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes, viegli modernizāciju jaudu vai tvertnes pārvietošana.
5. mazāk investīciju: 20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.

Crimping un šuvi (tērauda spirāli Šilo) kartes skice:

Detailattēlss ofstorage silo (tērauda spirāli Šilo)

Izmeklēšana