Tērauda tvertnes graudu par kukurūzas, kviešu Paddy

FDSP var sniegt jums daudz konkurētspējīgāku Šilo cenu nekā tirdzniecības uzņēmums; FDSP Grain Silo pasniedza ISO, BV sertifikāciju, tse ir augstas kvalitātes graudu bunkura piegādātāju; Tajā pašā laikā FDSP var kontrolēt Šilo ražošanas laiku, nosūtīšanas datumu, uzstādīšanas laiks utt. Izvēlēties mums nozīmē jums izvēlēties vienu...

Produkta detaļas

FDSP var sniegt jums daudz konkurētspējīgāku Šilo cenu nekā tirdzniecības uzņēmums;FDSP Grain Silopasniedza ISO, BV sertifikāciju, tse iraugstas kvalitātes graudu bunkura piegādātājs; Tajā pašā laikā FDSP var kontrolēt Šilo ražošanas laiku, nosūtīšanas datumu, uzstādīšanas laiks utt. Mums jāizvēlas, nozīmē, ka jums izvēlēties vienu profesionālu jaunu nosacījums augstas kvalitātes graudu bunkura ražotājs!


Tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas līdzekli

1. tērauda loksnes izmanto augstas kvalitātes cinkota lokšņu, visas detaļas ir standarta daļas, stingri sekot attiecīgiem valstu standartiem, graudu bunkura konstrukciju, izgatavošanu un uzstādīšanu.

2. viegla uzstādīšana, zems investīciju

3. kukurūzas uzglabāšanas siloheight diametrs var būt plašu izvēli, divu pozīciju telpas divos torņos varētu mazāk par 80cm, mazāk zemes nodarbošanās, nu-pielāgot, maksimāli var līdz 15000tons/skābbarības novietnes,

4, parastos lietošanas apstākļos, ja graudu noliktava temperatūras celšanās o kritiskā punkta sakarā ar augstāku mitruma saturu, temperatūra un uzraudzības sistēma būs skaņu un gaismas signāla laiku un pateikt, tur draud briesmas, dažviet graudu un jābūt ventilācijas un dzesēšanas

5. Thegrain silodiameter no 2,7 m - 32 m. Uzasamblejas tērauda tvertnesgraudu un eļļas, plaši izmanto ķīmiskās vielas, alus, zāles, pārtiku, cements, ogles un citās nozarēs.Radies vispārīgs priekšstats par tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanasDetaļu insulationsteel graudu bunkura cenu kukurūzas storageintroduction uzziņai.

Kukurūzas uzglabāšanas tvertnes jumta

Thegrain silotop pieņem lietussarga karkass un rāmja materiāls ir izgatavots no C modelis taisni oglekļa tērauda. Griesti ir izgatavots no cinkota tērauda flīžu plāksnēm. Tvertnes augšpusē pasniedz ar dabīgo ventilāciju logi, lūkas, kāpnes, drošības sargiTērauda graudu bunkura ķermeņa

1) izgatavota no augstas kvalitātes karstā-dip cinkošana tērauda loksnes, gofrētas, īpašs aprīkojums

2) kukurūzas uzglabāšanas silobody loksnes ir savienoti ar augstu yeild skrūves, tērauda tvertnes rievotas loksnes biezums ir izstrādāta saskaņā ar theconstant spēku teoriju.

3) ir nostiprinājumos fiksēta pie ķermeņa, kas tiek izmantota, lai sedz vertikālo berzes forceand atbalstu uzglabāšanas Šilo struktūra; Skrūves un uzgriežņus, tiek noteiktas ar ūdensnecaurlaidīga sfērisko mazgātāju.

4) ir aviācijas īpašu ūdensnecaurlaidīgs gumijas stripbetween kukurūzas uzglabāšanas silosheets. Cinkots graudu bunkura ir aprīkots ar ap durvīm, iekšējās un ārējās kāpnes, trepes, aizsargājot stieples netand kāpņu platformu.

5) tālāk vairāk, no augšas uz apakšu, nostiprinājumos biezums ir biezāka un biezāka no augšas uz apakšu, biezums ir molded tērauda loksnes, katra gredzeni arī kļūst biezāka.


Uzglabāšanas tērauda graudu tvertnes dibena.

Kad thecorn bunkura ietilpība ir zem 800t un diametrs ir zem 8,5 m, tās pamatni var pārvērst setel konusveida base.steel konusa pamata veido stāvus kolonnām, gredzenveida sija, konusa plāksnēm, kaklasaite gabaliņos etc. stāvus kolonnas izgatavo no valsts standarta I-veida tērauda un I-veida tērauda, ir konusa visplašāk izmanto tērauda veidu tērauda struktūru projektēšanas un izgatavošanas. Tas ir labu struktūru stabilitāti un uzticamību. Annular sija, kas veidota ar kanāla tērauda, un tā ir funkciju atbalsta Šilo struktūra, savienojot kolonnas un bāzes plates. Konusa pamata plātnes ir pilnīgi gatavi. Skrūvju savienojumu blts ir GB8.8 klases standarta detaļas. Visi šie veikt uzstādīšanu vienkāršu un ērtu un pēc uzstādīšanas pamatnes ir patiešām labs meklē, paciešams un uzticami.
Hot Tags: grauda tērauda tvertnes kukurūzas kviešu nelobītiem, Ķīnas ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība graudu tvertnes ražotājs graudu uzglabāšanas tvertnēs ražotājiem graudu uzglabāšanas tvertnes ražotājiem graudu uzglabāšanas tvertnes graudu uzglabāšanas nodalījums plastmasas graudu uzglabāšanas tvertnes nelielu graudu uzglabāšanas tvertnes kukurūzas uzglabāšanas tvertnes graudu nodalījumu uzglabāšanas graudu uzglabāšanas tvertnes uk graudu nodalījuma daļas graudu nodalījuma daļas pārdošanai graudu bin svārpsts daļas graudu bunkura daļas graudu daļas graudu tvertnes pārdošanai apvieno graudu tvertnes vāciņu
Izmeklēšana