Graudu bunkura tērauda tvertnes kukurūzas uzglabāšanas tvertnes

FDSP ' s tvertnes tiek plaši izmantoti dažādiem rūpniecības rindas, piemēram, graudu noliktavas, fermas, koka granulu, zāģu skaidas, plastmasas granulu, sēklas, miltu, cietes, eļļas, barības, ūdens uzglabāšanas, spirtu, vīna, ostas, ķīmija un tā tālāk, kas ir ļoti iekārtu uzglabāšanu granulu un pulvera materiālu...

Produkta detaļas

FDSPand #39; s Šilotiek plaši izmantoti dažādiem rūpniecības rindas, piemēram, graudu noliktavas, fermas, koka granulu, zāģu skaidas, plastmasas granulu, sēklas, miltu, cietes, eļļas, barības, ūdens uzglabāšanas, spirtu, vīna, ostas, ķīmija un tā tālāk, kas ir ļoti iekārtu uzglabāšanu granulu un pulvera materiālu.



Priekšrocības FDSP graudu uzglabāšanas tvertnes
1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.
2. kā viens no lielākajiemskābbarības novietnes ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.
3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.
4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.



Kāpēc izvēlēties FDSP graudu tvertnes:
1. labu servisu: vai jūs iegādātos mūsu steel Šilo, mēs piedāvājam mūsu profesionālās tehnoloģijas klientu.
2. kvalitatīvs: dubultā pusē cinkota tērauda loksnes un pilns kopas Šilo palīgierīces nodrošina tērauda tvertnē, kas ir viegli strādāt.
3. īss būvniecības periods: komanda pieredzējušu instalācijas un perfektu Šilo izstrādes īss uzstādīšanas laiks un zemas izmaksas.




Detalizēts FDSP grauda tērauda tvertnes daļas:



Pieņemšanas procesā FDSP Šilo

Izmeklēšana