Graudu nozare Silo graudu uzglabāšanas tvertnes

Graudu bunkura, saukts arī graudu bin, graudu uzglabāšanas tvertnes, ir lieli graudu uzglabāšanas konteiners. Kā tā nosaukums liecina, graudu uzglabāšanas tvertnes tiek izmantots, lai saglabātu lauksaimniecības produktus, mājas iekārta vai liela noliktava projektiem. Graudu bunkura plaši tiek izmantota, lai uzglabātu graudi, kā rīsi, kukurūza, kvieši, soja,...

Produkta detaļas

Graudu bunkura, saukts arīgraudu bin, graudu uzglabāšanas tvertnesir lieli graudu uzglabāšanas konteiners. Kā tā nosaukums liecina, graudu uzglabāšanas tvertnes tiek izmantots, lai saglabātu lauksaimniecības produktus, mājas iekārta vai liela noliktava projektiem. Graudu bunkura ir plaši izmantota, lai uzglabātu graudi, kā rīsi, kukurūzas, kviešu, sojas pupu, mieži, sorgo, saulespuķu sēklas, palmu kodolu, griķi, prosa, klijas, zirņi, pupas, rapeseeds, biešu sēklas, zemesriekstu, rudzu sēklas, miltus, barību, nepilngadīgais labības un un citu lielāko daļu granulveida kultūrām utt. Pirms caculating tērauda tvertnes tilpums lielāko daļu graudu, mums jāzina graudu blīvumu, tad mūsu inženieris var piedāvāt klientam piemērotu graudu glabāšanas risinājums.

Parasti tērauda uzglabāšanas tvertnes ieskaitot trīs daļas:bunkurā jumta, silo struktūra, tvertnes dibena.

Dažādas dizaina inženieris pievienos dažādu sistēmu, piemēram, ventilācijas sistēma, precleaning sistēmas, graudu žāvētājs sistēmas, līmeņa monitoru, nogādājot sistēmas, temperatūras mērīšanas utt. Kas atbilst iekārtas ir atkarīga no customerand #39; s faktiskajām vajadzībām un vietējā vidē.


Mūsu tērauda graudu bunkura priekšrocības:

1.Laba gaisa necaurlaidības, nav jāuztraucas par krātuves materiālu noplūde.

2.Temperatūras kontroli, kontrolēt DCS, jebkura tipa sensoru, līmeņa indikators var instalēt iekšā skābbarības novietnes. Tā var tikt realizēta reāllaika monitoringa datorā.

3.Izcilu stabilitāti Lipp sistēmas.

4.Tērauda tvertnēs drošībā graudi vairs.

5.Daudz mazākā teritorijā lielāku krātuves ietilpību.

6.Tērauda tvertnēs novērstu mitruma problēmu gadījumā, ja lietus.

7.Vieglāku izkraut.


No sākotnējās vietas analīze, attīstīt jūsu pielāgotā graudu uzglabāšanas plānu galīgo projekta pabeigšanai,FDSPvar piegādāt profesionālu risinājumu, atbilstoši jūsu vajadzībām un palielināt savu rentabilitāti.


Uzglabāšanas tvertnes būvlaukumāSertifikāti

Mums jau ir pagājis ISO9001:2008 2014. gadā, CE sertifikāts 2013 gadā un SGS sertifikātu.

Sirsnīgi sveikt savu izmeklēšanu un apmeklēt!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Izmeklēšana