Labu hermētiskuma ostas rūpniecība tvertnēs

Detalizēti Šilo bildes: tērauda uzglabāšanas tvertnes procesa plūsmas diagramma: priekšrocības FDSP uzglabāšanas tvertnē: mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā Šilo. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši apstrādes vienību, vairāk nekā 20 komplekti un...

Produkta detaļas

Bunkurā detalizēti attēli:Procesa plūsmas diagramma tērauda uzglabāšanas tvertnes:


FDSP uzglabāšanas tvertnes priekšrocības:

  1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

  2. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

  3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.

  4. Karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.FDSP uzņēmums info.:

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.Sertifikāti

Mūsu produkti ir pagājuši CE sertifikācija, SGS sertifikācijas un mūsu sabiedrība ir ar ISO9001 sertifikātu. Ar mūsu profesionālo pieredzējušu tehnisko komandu, mēs ir daudz pieredzi ārvalstu projektos un ieguva daudzi sertifikāti un patentēt dizainu.
Izmeklēšana