Labas kvalitātes granulu mašīnu Roller Shell

Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens no galvenajiem darba daļas ar skrošu dzirnavas un piemēroti pārstrādei dažāda veida biomasas degvielas granulu, dzīvnieku barības koncentrātu un citi granulas. Tas ir izgatavots no nodiluma izturīga sakausējuma tērauda ar carburization termiskai apstrādei, kas raksturo pat cietība un...

Produkta detaļas

Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens no galvenajiem darba daļas ar skrošu dzirnavas un piemēroti pārstrādei dažāda veida biomasas degvielas granulu, dzīvnieku barības koncentrātu un citi granulas. Tas ir izgatavots no nodiluma izturīga sakausējuma tērauda ar carburization termiskā apstrāde, featuring pat cietība un ilgu kalpošanas laiku.

FDSP ir rullo korpusiem, dažādas formas, piemēram:
tuvu beigām gropi rullīšu gliemežvākiem, honeycombed rullīšu čaulas, bungas-hole groove veltnis, beztermiņa rievoti cilindrs rullīšu čaulas, novirzošs gropi rullīšu čaulas utt.

Kā ekstrakta koncentrāta veidā tā forma?
Vēlaties, lai ražotu granulas, skrošu dzirnavas, jums var brīnīties, kā tas koncentrāta tās forma. FDSP pateiks patiesību

1 pamata teorija
Iekšpusē gredzena die pellet Mill, pastāv dubultā rullīšu čaumalas uzstādīts uz ekscentriska, ieslēgtu rotējošo vārpstu, attīstoties berzes. Savstarpēju spiedienu starp gredzenu mirst un rullīšu čaumalas pārvar pretestību, ja barības tiek spiesta cauri atverei mirst augsta ātruma, tāpēc, ka gatavās granulas dissections kļuvis saspringts slāņi barības maisījuma. Die darbina motoru un rullīšu čaulas savukārt tikai kā barību starp ruļļos un granulu preses nomirst attīsta berzes.

2, roller čaulas
Jo tur ir berzi, lai mēs varētu redzēt rullīšu čaumalas darbojas ārkārtīgi skarbajiem apstākļiem. Milzīgi spēki tiek pārceltas no mirst seju ar gultņiem rullis atbalstu vārpstu. Berzes virsmas rada noguruma plaisu. Ražošanas laikā, noguruma plaisu rodas noteiktu dziļumu vēlāk, attiecīgi būs ilgāks ekspluatācijas čaulas.
Rullīšu čaulas dzīvē ir tik kritisks, bieži mainot veltni čaumalas būs arī kaitējumu die gredzenu. Kas nozīmē rullīšu čaulas materiāls būtu arī ieguva vērā granulētas iekārtu iegādē. Hroma tērauda sakausējumu materiāliem ir ieteicams, tas ir labs īpašums nogurums pretestību, kas ir piemērota prasība darbojas skarbu vidē.
Laba rullīšu čaumalas ne tikai veikta par labu materiālu, bet arī atbilst tā nomirst lielisku sniegumu. Katrā mirst un rullīšu asamblejas uzturēšanās ir kopā kā viens vesels, paplašinot mirst un rullīšu dzīvi un ļauj viegli uzglabāšanas un pārveidošanas.

Izmeklēšana